Hlavní Chmielewski, Dwyer
Čároví Galloway, Murchinson
David Kämpf střílí svůj druhý gól v sezoně

Blackhawks zvítězili v Nashvillu těsně 2:1

Přestože musel brankář Anton Forsberg zlikvidovat hned 43 střel Predators, odehráli Hawks v Nashvillu dobrý zápas a do tabulky získali dva body za výhru 2:1. Do vedení poslal hostující celek už ve 4. minutě David Kämpf, když přesnou ranou potrestal chybu v rozehrávce soupeře. Nashville sice krátce po přestávce srovnal (poté, co Forsberg pokazil přihrávku za brankou), ale ještě ve druhé třetině vrátil Chicagu náskok Hinostroza. Schmaltz zavezl puk do pásma a Hinostroza napálil jeho přihrávku přímo skrz bránícího Irwina a mimo dosah Sarose. Ve třetí třetině se Forsberg několikrát vyznamenal a pomohly mu také tyčky a trocha štěstí, jako když Smithovi v ideální pozici praskla hůl. Blackhawks přežili i nebezpečnou přesilovku domácích při trestu Hartmana a v závěru už náskok ubránili. „Bylo to hodně střel, ale spousta jich byla z dálky nebo z úhlu. Odehráli jsme to dobře jako tým, nemám pocit, že by měli hodně vyložených šancí,“ hodnotil po zápase brankář Forsberg. „Měli dobrý pohyb a hned na začátku dali gól. Drželi se na puku, hodně v útočné třetině a hráli s nasazením,“ pochválil kouč Quenneville čtvrtý útok ve složení Jurčo-Kämpf-Hinostroza.