Role Jméno
Hlavní McCauley, Rank
Čároví Cormier, Driscoll

Patrick Kane dosáhl v Buffalu na 900. bod

Blackhawks zvítězili v Buffalu 7:3 a Patrick Kane mohl mít o to větší radost, že ve svém rodném městě překonal hranici 900. bodů v NHL. Na tuto metu přitom dosáhl jako nejmladší americký hokejista v historii soutěže. K výhře nad Sabres přispěl dvěma góly a dvěma asistencemi, dvakrát se trefil i Brandon Saad a tři body (1+2) zaznamenal Drake Caggiula. Chicago orámovalo dvěma zásahy první přestávku a když Duncan Keith zvýšil zblízka z dorážky na 3:0, zdálo se, že hostujícímu týmu nestojí nic v cestě za vítězstvím. Jenže ve třetí třetině snížil Pominville a v přesilovce uspěl důrazný Okposo. Klid Blackhawks vrátil pohotovou ranou Connor Murphy a Chicago nakonec ještě navýšilo skóre. „Uvažoval jsem, že by bylo pěkné toho dosáhnout už před Utkáním hvězd a nemyslet na to. Ale pak jsme přijeli sem domů a je tu spousta lidí, kteří o té hranici 900 bodů věděli. Mám z toho velkou radost, takhle je to určitě lepší,“ vyjádřil se Kane, který bodoval v 10. utkání v řadě, počtvrté v kariéře vstřelil více jak 30 gólů v sezoně a v historickém bodování amerických hráčů překonal na 12. místě bývalou oporu Hawks Tonyho Amonteho.