Hlavní Chmielewski, Dunning
Čároví Berg, Pancich
David Kämpf (© Chase Agnello-Dean/NHLI via Getty Images)

Blackhawks prohráli s Dallasem 1:5

Příliš mnoho chyb v obraně udělali hokejisté Blackhawks a s Dallasem prohráli snadno 1:5. Stars proměnili dvě přesilovky při trestech Carpentera, jeden gól soupeři nabídl hrubkou Zadorov, po zakopnutí Keitha na útočné modré využil brejk Comeau a stejný hráč stanovil na začátku třetí třetiny konečné skóre po zmatku u chicagské střídačky. Na jeden zápas bylo takových chyb hodně. O jedinou trefu domácích se postaral Dominik Kubalík, když ho z rohu pěkně našel Hinostroza a plzeňský kanonýr uklidil puk spolehlivě k tyči. Dalších 38 střel však Khudobin pochytal, zatímco Lankinen si připsal 29 zákroků – ten nejlepší už v 10. minutě, kdy zlikvidoval pokus Pavelskiho zblízka, jenže na dorážku Hintz už nedosáhl. „Rozhodovalo se v přesilovkách, oni využili dvě ze tří a my ze tří ani jednu. Nejnebezpečnější jsme byli na konci první třetiny. Jsou chvíle, kdy se nic nedaří, ale musíme si s tím poradit lépe a zabojovat,“ hodnotil trenér Colliton. „Vypadá to, že jsme křehcí. Když uděláme chybu nebo dostaneme gól, tak se s tím neumíme vyrovnat a hodně nás to sráží,“ doplnil obránce Connor Murphy.