Hlavní Halkidis, L’Ecuyer
Čároví Baker, McNamara
Mike Hardman (© Bill Smith/NHLI via Getty Images)

Dobrý výkon bez gólu, Hawks prohráli se San José 0:2

V noci na pondělí se Blackhawks doma v United Center neradovali ani jednou z gólu a se San José prohráli 0:2. Přesto to nebyl vyloženě špatný zápas, především v první třetině mělo Chicago určitě více ze hry a vytvářelo si šance. Utkání rozhodl ve 34. minutě Meier tečí Balcersovi střely z ideální pozice, druhou branku pak Sharks přidali při závěrečné powerplay. S produktivitou mají Hawks starosti už delší dobu: Chicago se znovu nemohlo opřít o přesilovky, bez gólu je letos stále kapitán Toews, střeleckou formu hledá Kubalík a góly se očekávají i od Dacha a dalších. Poprvé po osmi zápasech nebodoval Alex DeBrincat. „V první třetině jsme měli hodně navrch, ale do druhé jsme trochu změnili hru a vymstilo se nám to. Hodně času jsme strávili ve vlastním pásmu. Ve třetí třetině už to bylo zase lepší a myslím, že to byl celkově jeden z našich nejlepších výkonu v sezoně,“ nelámal hůl kouč Derek King. James Reimer potřeboval na čisté konto 29 zákroků, zatímco Marc-André Fleury pochytal 20 střel.