75 O Regula (Zdravý)
Hlavní Lambert, Luxmore
Čároví Apperson, Pancich

Jason Dickinson prožil snový debut za Blackhawks

První dvě utkání sice útočník Jason Dickinson, které Chicago získalo z Vancouveru výměnou za obránce Stillmana, sledoval kvůli problémům s vízy pouze z tribuny, v San José už se ale mohl těšit na svou premiéru v novém dresu. A byl to parádní debut, když se na výhře Hawks 5:2 Dickinson podílel hned třemi body za gól a dvě asistence. V první třetině nehrálo Chicago špatně, Sharks ale po dvou gólech získali slibný náskok. Jenže ve druhé dvacetiminutovce otočili hosté skóre třemi rychlými góly, když nejprve proměnil brejk kapitán Toews a dvakrát se potom v oslabení prosadila dvojice Lafferty-Dickinson. První vítězství v sezoně posléze potvrdili Raddysh z dalšího brejku, kterému předcházel perfektní blok Tylera Johnsona, a právě hrdina dne Jason Dickinson, který zamířil přesně při přečíslení dva na jednoho. „V první třetině to byl hodně zlé, ty dva inkasované góly si budu ještě nějakou dobu vyčítat. Ale pak se mi podařilo je hodit za hlavu a prostě hrát dál. A o to mi šlo dneska především, moc nepřemýšlet, jen se soustředit na hru a dělat to, co je potřeba,“ pověděl po utkání Dickinson.