Do Rockfordu přichází útočník Michael Latta
Blackhawks provedli v sobotu výměnu s Los Angeles, během které získali útočníka Michaela Lattu. Kings na oplátku posílí zadák Cameron Schilling. Latta (25) byl draftován ve 3. kole v roce 2009 Nashvillem a dvě sezony působil na farmě v Milwaukee. Později se přesunul do Washingtonu a v dresu Capitals odehrál 113 utkání, ve kterých si připsal 17 bodů (4+13) a 130 trestných minut. Po minulé sezoně s ním Washington neprodloužil smlouvu a Latta se dohodl na kontraktu s Los Angeles. U Kings se však v kempu neprosadil a zamířil zpátky do AHL. Za Ontario se představil v 29 zápasech, v nichž vstřelil dvě branky, na čtyři přihrál a nasbíral 67 trestných minut. V AHL bude Latta pokračovat, Chicago jej obratem odeslalo do Rockfordu. Také Schilling (28) má za sebou zápasy v NHL v dresu Washingtonu, za Capitals však naskočil jen v 6 duelech. Za IceHogs hrál už minulou sezonu, letos si ve 40 zápasech připsal pěkných 17 bodů (7+10) a 18 trestných minut.
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…