Jeremy Morin vyměněn do Columbusu za Tima Erixona
Blackhawks v neděli vyměnili útočníka Jeremyho Morina do Columbusu za obránce Tima Erixona. Třiadvacetiletý Morin v létě podepsal s Chicagem novou dvouletou smlouvu, moc příležitostí ale opět nedostal. Za Blackhawks nastoupil v průběhu pěti sezon do 54 zápasů, ve kterých vstřelil 8 branek a na 8 přihrál. Dalších 208 utkání odehrál na farmě v Rockfordu, kde patřil k nejlepším střelcům. Do Chicaga přišel Morin v létě 2010 při velké výměně Dustina Byfugliena z Atlanty. Stejně starý Erixon letos za Blue Jackets odehrál 19 duelů s bilancí 1+5 a 4 trestné minuty. Na draftu 2009 si jej vybralo v 1. kole Calgary, v NHL ale debutoval už v dresu New Yorku Rangers. Celkem v NHL nastoupil do 70 zápasů (1+12) a doma má stříbro a bronz ze světového šampionátu. Doplněno: Tim Erixon bude hrát s číslem 34. Klas Dahlbeck bylo odeslán na farmu do Rockfordu, za Chicago debutoval ve 4 zápasech a vstřelil 1 branku. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…