Exkluzivní rozhovor se skautem Blackhawks
„Za posledních 8 let se naše práce hodně změnila, píšeme podrobnější zprávy a v klubu chtějí o hráčích znát všechny detaily,“ říká v rozhovoru chicagský skaut. Mluvili jsme o tom, co jeho práce obnáší, jak vypadá skauting pro Blackhawks a zeptali jsme se také na některé z mladých hráčů, kteří by mohli v Chicagu dříve či později naskočit do sestavy. „Panarin by se mohl prosadit, hraje zámořským stylem a je to game-breaker,“ povídá skaut, který pro Blackhawks pracuje již 18 sezon. ➜ Více
Duncan Keith po sezoně: Nebudu lhát, bylo to ohromně náročné
Duncan Keith přiznal v tomto týdnu v rozhovoru s novináři, že na letošním Sjezdu s fanoušku nebude, protože v Kanadě tráví víkend se svým dvouletým synem Coltonem, kterého nyní s manželkou Kelly-Rae vychovávají odděleně. Ve společné domácnosti spolu nežijí už déle jak rok a právě prochází rozvodovým řízením. Keith se v otevřeném rozhovoru vyjádřil ke spekulacím bulvárních médií i změnám v sestavě, ke kterým došlo za poslední týdny. Na zisku Stanley Cupu se Keith podílel 21 body (3+18) ve 23 zápasech, během kterých nasbíral +16 a jen dva menší tresty, a po posledním utkání, které rozhodl vítěznou brankou, převzal Smythovu trofej pro nejužitečnějšího hráče playoff. Před rokem získal svou druhou Norrisovu trofej pro nejlepšího obránce NHL a s Chicagem má smlouvu až do léta 2023. ➜ Více
Trevor Daley by si mohl v Chicagu rychle zvyknout
Mike Heika, vynikající novinář, který se věnuje Dallasu Stars, napsal v pondělí ve svém článku pro The Dallas Morning News, že by si obránce Trevor Daley mohl po svých zkušenostech z Dallasu v Chicagu rychle zvyknout. Jednatřicetiletý Kanaďan, kterého Blackhawks získali při výměně Patricka Sharpa, strávil v Texasu 12 let své kariéry, v NHL mění dres poprvé a loučení tak pro něj, stejně jako pro dnes jíž bývalého kanonýra Blackhawks, není vůbec jednoduché. Heikův zajímavý příspěvek si můžete přečíst v českém překladu. Doplněno: Blackhawks potvrdili, že Daley bude hrát s číslem #6, tak jako během svého působení v Dallasu. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Chicago získalo obránce Byrama
presne, Sharks maji pretlak v utoku.
a vubec to neni o stesti na drafte. podle me umi bud lepe draftovat nebo lepe zapracovat mlade. ostatne s utocniky je to jednodussi. jejich farma hraje dobre a stoji na mladych na rozdil od nas.
Proste nas valcuji vsude, na tom trvam :)
Teď už jen zbývá, aby Buffalo použilo tu naši volbu na výměnu se Sharks
Pockej, je prece uplne jasne proc toho Eklunda Sharks vymenili. Utocniku maji dost. Na druhem miste je Stenberg (nebo McKenna) lepsi volba nez kdokoliv jiny. Sharks ale spis potrebuji mlady obrance. Tak ted muzou bud trejdovat dal anebo v klidu vzit Stenberga a kohokoliv, kdo z tech peti nejlepsich obrancu…
Grier v Sharks podle me taky uplne nevi, co dela. Nechapu proc menil Eklunda ze devitku draftu, to absolutne nedava smysl. V podstate to tam vypada podobne jako u nas - meli stesti na jednicku draftu, Celebrini vsem vytrel zrak, nasledne meli stesti v loterii na dvojku draftu, i kdyz…
Jako včera to vypadalo, že sharks měnit nechtěli a Davidsonuv krok jsem chápal, i když cenu ne. Ve světle dnešního prohlášení GM sharks to ale vypadá na pořádný provar.
Nevim, jestli to je ten typ elitniho obrance, ktereho pozaduji...Asi bychom museli zase neco prihodit....
Uz mi hokej chybi, docela se tesim na novou sezonu....ale zavidim Sharks, kulhame za nima mohutne. Ostatne i to je uz ted docela presne zrcadlo nastavene nasi organizaci. Sharks jsou ve vsem lepsi.