Léto 2019

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: Dave 81
Dave 81 napsal

Jinak jestli Nylander ke Kaneovi, tak v tom případě mezi ně AA... aby ta paralela seděla úplně =)

Avatar: Dave 81
Dave 81 napsal

No bude se to točit... jen doufám, že ne moc dlouho, že si to sedne alespoň do konce roku...

Avatar: Mirek
Mirek napsal

To teda, nevěřím, že budou hrát spolu. Nylander by pasoval místo Panarina ke Kanovi, ale variant je víc.

Avatar: tomsik
tomsik napsal

DeBrincat - Strome - Nylander - silena lajna do defenzivy :)

Avatar: Karlos
Karlos napsal

Btw: Posledni moje prani je out,chtel sem strasne Ferlanda,ale vyzral ho za velmi dobry peniz Vancouver...

Avatar: Karlos
Karlos napsal

Nylander bude mit honicku,aby se dostal do sestavy,spis si myslim ze zacnem bez nej,to je osud hracu,ktery jsou pouze na top 6....to kdyby dostal rozum a zacal hrat kvalitne i dozadu,mohl by byt jako Frolik v Chicagu,vysoky standard hry a drel v bottom six pro tym....

Avatar: Domin222
Domin222 napsal

*jenže mi tam přebývá AA

Avatar: Domin222
Domin222 napsal

Kubalik asi do 3 útoku bych to videl..jenže mi tam přebývá ...Shaw na střed:)

A kdo vii..třeba se Nylander vůbec nechytne..což bych samozřejmě nechtěl ba naopak..v tom klukovi je fakt dost

Avatar: mtrojanlegacy
mtrojanlegacy napsal

A Kubalika mas kde ? Určitě nepřišel aby hral na farmě.

Avatar: Dave 81
Dave 81 napsal

Tak po tom co Stan povídal na tiskovce mi ty útoky teď připadají takto:

Caggiula - Toews - Kane
DeBrincat - Strome - Nylander
Saad - Anisimov - Shaw
Perlini - Kampf - Carpenter

Avatar: Karlos
Karlos napsal

Tak podle KP byl Nylander vybornej,ted uz ho logicky tak nesleduje,ted uz je to vec proskautu,Nylandera chtel konkretne Mats,tzv big head :),je sef evropskyho proskautingu,pres to nejede vlak,ale vetsinou se nemyli,tak snad to tak bude i s AN...i tak ten trejd se mi nelibi,ale zrejme se jevi Beaudin a Boqvist nadejnejsi,pak bych to chapal....

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Hawks už vyměnili všechny hráče vybrané v 1. kole mezi roky 2011 a 2017. A dopočítal jsem se, že máme v systému 8 hráčů, kteří byli draftováni v 1. kole někým jiným.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Barratt ještě nemá smlouvu a Kämpf má místo jistý. Perlini, pokud podepíše, tak taky, ale může být náhradník. Z ostatních jen Quenneville musí na waivers. Zmínil bych navíc ještě Wedina s Kurashevem. Rockford bude mít letos kde brát, jsem na ně zvědavý.

Osobně bych tipnul, že Dach v NHL začne, ale půjde ještě do juniorky a pak ho někdo z farmy nahradí. Pokud zůstanou AA i Perlini, tak jsou k dispozici dvě až tři místa. Jedno dostane Kubalík, jedno Nylander. A poslední Dach. No a pokud se podaří vyměnit AA nebo Perliniho, tak asi díky waivers zůstane Q. Ostatní do AHL, ačkoliv Sikura, Saarela i Highmore by si prostor zasloužili. Třeba někdo v kempu přehraje Caggiulu. Už aby to začalo! :)

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Takže se vyřešil přetlak v obraně, ale zas máme extrémní přetlak v ofenzivě. Kampf, Queneville, Perlini, Sikura, Kubalík, Nylander, Saarela, Highmore, všechno hráči 21-24 let na hraně AHL/NHL, jedině Kampf, Highmore možná Queneville se hodí do 4. lajny, zbytek potřebuje hrát s lepšíma hráčema. A to nepočítám hráce do 21 let Dacha, Entwistleho a Baratta, kteří ještě budou nějaký čas asi potřebovat.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Snad jeden Nylander stačí, pověst je nepředchází dobrá :) Výměna KK nebo Dahlströma by Jokerovi místo neudělala, tihle se stejně budou rvát o místo sedmýho obránce na tribuně, který čeká, kdy se uzdraví de Haan a kdy se zraní někdo další. Ta šestka je jinak jasná (pokud nedojde k další výměně) a napravo jsou Murphy, Seabrook a Gus. Seabs je asi nevyměnitelnej, Gus hraje ještě letos za drobný, přesilovka ho potřebuje a i když může hrát vlevo, tak tam jsou zase Määttä, de Haan a Keith. Takže to bylo jen Joker × Murphy. Za rok se situace může změnit, jenže na cestě jsou další a držet Jokera na farmě, to se vyplatí ho spíš vyměnit. Murphyho si Bowman přivedl s parádou, předpokládal jsem, že ho podrží. S tím, že Jokiharju půjde, jsem se smířil už před draftem, ale čekal jsem spíš Borgströma z Floridy nebo něco kolem Tampy (Cirelli, Joseph). Chytil by byl dobrej, stejně tak Poehling z Montréalu. Záleží samozřejmě na tom, co reálně leželo na stole a třeba se Nylander rozjede. Nebyl by první, kdo v Buffalu zahořkl a prosadil se teprve jinde.