Léto 2019

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Snad jeden Nylander stačí, pověst je nepředchází dobrá :) Výměna KK nebo Dahlströma by Jokerovi místo neudělala, tihle se stejně budou rvát o místo sedmýho obránce na tribuně, který čeká, kdy se uzdraví de Haan a kdy se zraní někdo další. Ta šestka je jinak jasná (pokud nedojde k další výměně) a napravo jsou Murphy, Seabrook a Gus. Seabs je asi nevyměnitelnej, Gus hraje ještě letos za drobný, přesilovka ho potřebuje a i když může hrát vlevo, tak tam jsou zase Määttä, de Haan a Keith. Takže to bylo jen Joker × Murphy. Za rok se situace může změnit, jenže na cestě jsou další a držet Jokera na farmě, to se vyplatí ho spíš vyměnit. Murphyho si Bowman přivedl s parádou, předpokládal jsem, že ho podrží. S tím, že Jokiharju půjde, jsem se smířil už před draftem, ale čekal jsem spíš Borgströma z Floridy nebo něco kolem Tampy (Cirelli, Joseph). Chytil by byl dobrej, stejně tak Poehling z Montréalu. Záleží samozřejmě na tom, co reálně leželo na stole a třeba se Nylander rozjede. Nebyl by první, kdo v Buffalu zahořkl a prosadil se teprve jinde.

Dave 81 napsal

Já bych to neviděl tak černě... navíc - není třeba není všem trejdům konec... =)

voNt napsal

Jedna vvec je, koho chces vymenit, druha koho realne jde vymenit. Napr. se zde porad bavime o tom, poslat pryc AA, jenze to neni tak jednoduche, ni-moc bychom za nej nedostaly a to uz je pak lepsi jej mit na soupisce. Stejne tak Murphy, takoveto hrace se da lepe udat pred trejd-deadline, nez ted v lete ...

Pro me take vymena nic-moc, zejmena proto, ze se zbavujeme obranciu, kteri nedostaly moc prostor.. Takovych trejdu uz bylo a ti pak zari v dalsich tymech .. Jedine, ze mame plan provest i toho druheho Nylandera z TOR .. ^^ Co Karlos? :-D

mtrojanlegacy napsal

Jestli mohli prijit Chytil a pak mame AN tak to je ještě větší zklamani. Porad nechapu proc Jokiharju ? Jsem asi dementni může mi to někdo prosím vysvětlit. Proc nesel Dalhstrom,Kooke, nebo Murphy ? Proc Jokis?

Karlos napsal

To sem rad,ze je to konecne venku,drzel sem to v sobe a mel sem brutalni informacni embargo.....vedel sem,ze jde Joker pryc (viz moje naznaky),ale nebylo definitivni za koho,mimo jine byl ve hre Chytil,coz by se mi libilo vic....

mtrojanlegacy napsal

Ja osobně jsem teda opravdu hodně nasranej. Takhle me Bowman naposledy nasral to léto kdyz odchazel Hammer s Panarinem. Proti hodnota směšná. Nechci bejt sprostej tak uz radsi nic psat nebudu. Hlavne ze bude hral dalhstrom koke a Joker se posílá pryč. At jde Bowman s takovejma tradama uz doprdele napsal jsem to !

shaacul napsal

Skaut z východní konference o Nylanderovi - "Je obrovsky talentovaný, ale nemá motivaci". Doufejme, že z něj bude "Strome 2.0" a ne "Rundblad 2.0"

shaacul napsal

Nylander se 30 minut po výměně natočil v dresu Hawks. Šlo to jednoduše, půjčil si starý od táty...

Mirek napsal

Za zmínku ještě stojí, že Nylander sice oproti Jokerovi žádný velký turnaj se Švédskem nevyhrál, ale má několik stříbrných medailí a během své jediné sezony v zámořské juniorce byl vyhlášen nováčkem roku CHL.

Mirek napsal

Což mi připomíná, těžko bude hrát Nylander třetí lajnu. Ke Stromovi a ADB se stylem nehodí, takže k Toewsovi místo Kanera? Případně k oběma na levé křídlo nebo… Rockford :(

Mirek napsal

Taky se mi to příliš nezamlouvá, Jokiharju v NHL hrál, i když ne dlouho, na dobré úrovni, což se o Nylanderovi zatím říct nedá. Oba týmy se trochu dostaly ke zdi, jak Jokiharju, tak Nylander neměli místo a veřejně se vědělo, že se s nimi nepočítá. V tomhle směru to dává smysl, ale mám za to, že Joker bude lepší hráč a je větší šancí, že svůj talent zúročí. Chicagu se sice mladý a šikovný útočník hodí, ale představoval bych si někoho jiného. No nic, snad se rozehraje jako Strome!

shaacul napsal

Úplně to nechápu, Nylander toho zatím moc nepředvedl, přece jenom možná TOP4 obránce, má podle mě větší cenu než možná TOP6 útočník.

shaacul napsal

Jokiharju byl vyměněn za Nylandera (BUF).

shaacul napsal

Za týden by měl začít kemp nováčků, tam bude asi první náznak toho, jestli má Dach už letos na NHL nebo půjde zpátky k juniorům.