Léto 2019

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: Mirek
Mirek napsal

Snad jeden Nylander stačí, pověst je nepředchází dobrá :) Výměna KK nebo Dahlströma by Jokerovi místo neudělala, tihle se stejně budou rvát o místo sedmýho obránce na tribuně, který čeká, kdy se uzdraví de Haan a kdy se zraní někdo další. Ta šestka je jinak jasná (pokud nedojde k další výměně) a napravo jsou Murphy, Seabrook a Gus. Seabs je asi nevyměnitelnej, Gus hraje ještě letos za drobný, přesilovka ho potřebuje a i když může hrát vlevo, tak tam jsou zase Määttä, de Haan a Keith. Takže to bylo jen Joker × Murphy. Za rok se situace může změnit, jenže na cestě jsou další a držet Jokera na farmě, to se vyplatí ho spíš vyměnit. Murphyho si Bowman přivedl s parádou, předpokládal jsem, že ho podrží. S tím, že Jokiharju půjde, jsem se smířil už před draftem, ale čekal jsem spíš Borgströma z Floridy nebo něco kolem Tampy (Cirelli, Joseph). Chytil by byl dobrej, stejně tak Poehling z Montréalu. Záleží samozřejmě na tom, co reálně leželo na stole a třeba se Nylander rozjede. Nebyl by první, kdo v Buffalu zahořkl a prosadil se teprve jinde.

Avatar: Dave 81
Dave 81 napsal

Já bych to neviděl tak černě... navíc - není třeba není všem trejdům konec... =)

Avatar: voNt
voNt napsal

Jedna vvec je, koho chces vymenit, druha koho realne jde vymenit. Napr. se zde porad bavime o tom, poslat pryc AA, jenze to neni tak jednoduche, ni-moc bychom za nej nedostaly a to uz je pak lepsi jej mit na soupisce. Stejne tak Murphy, takoveto hrace se da lepe udat pred trejd-deadline, nez ted v lete ...

Pro me take vymena nic-moc, zejmena proto, ze se zbavujeme obranciu, kteri nedostaly moc prostor.. Takovych trejdu uz bylo a ti pak zari v dalsich tymech .. Jedine, ze mame plan provest i toho druheho Nylandera z TOR .. ^^ Co Karlos? :-D

Avatar: mtrojanlegacy
mtrojanlegacy napsal

Jestli mohli prijit Chytil a pak mame AN tak to je ještě větší zklamani. Porad nechapu proc Jokiharju ? Jsem asi dementni může mi to někdo prosím vysvětlit. Proc nesel Dalhstrom,Kooke, nebo Murphy ? Proc Jokis?

Avatar: Karlos
Karlos napsal

To sem rad,ze je to konecne venku,drzel sem to v sobe a mel sem brutalni informacni embargo.....vedel sem,ze jde Joker pryc (viz moje naznaky),ale nebylo definitivni za koho,mimo jine byl ve hre Chytil,coz by se mi libilo vic....

Avatar: mtrojanlegacy
mtrojanlegacy napsal

Ja osobně jsem teda opravdu hodně nasranej. Takhle me Bowman naposledy nasral to léto kdyz odchazel Hammer s Panarinem. Proti hodnota směšná. Nechci bejt sprostej tak uz radsi nic psat nebudu. Hlavne ze bude hral dalhstrom koke a Joker se posílá pryč. At jde Bowman s takovejma tradama uz doprdele napsal jsem to !

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Skaut z východní konference o Nylanderovi - "Je obrovsky talentovaný, ale nemá motivaci". Doufejme, že z něj bude "Strome 2.0" a ne "Rundblad 2.0"

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Nylander se 30 minut po výměně natočil v dresu Hawks. Šlo to jednoduše, půjčil si starý od táty...

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Za zmínku ještě stojí, že Nylander sice oproti Jokerovi žádný velký turnaj se Švédskem nevyhrál, ale má několik stříbrných medailí a během své jediné sezony v zámořské juniorce byl vyhlášen nováčkem roku CHL.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Což mi připomíná, těžko bude hrát Nylander třetí lajnu. Ke Stromovi a ADB se stylem nehodí, takže k Toewsovi místo Kanera? Případně k oběma na levé křídlo nebo… Rockford :(

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Taky se mi to příliš nezamlouvá, Jokiharju v NHL hrál, i když ne dlouho, na dobré úrovni, což se o Nylanderovi zatím říct nedá. Oba týmy se trochu dostaly ke zdi, jak Jokiharju, tak Nylander neměli místo a veřejně se vědělo, že se s nimi nepočítá. V tomhle směru to dává smysl, ale mám za to, že Joker bude lepší hráč a je větší šancí, že svůj talent zúročí. Chicagu se sice mladý a šikovný útočník hodí, ale představoval bych si někoho jiného. No nic, snad se rozehraje jako Strome!

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Úplně to nechápu, Nylander toho zatím moc nepředvedl, přece jenom možná TOP4 obránce, má podle mě větší cenu než možná TOP6 útočník.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Jokiharju byl vyměněn za Nylandera (BUF).

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Za týden by měl začít kemp nováčků, tam bude asi první náznak toho, jestli má Dach už letos na NHL nebo půjde zpátky k juniorům.