Léto 2019

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
shaacul napsal

Ta smlouva co podepsal Keller s Arizonou není moc hezká, má 168 zápasů a 0,68 bodu za zápas a podepsal za 7,15 mega na 8 let.
ADB má podobný počet zápasů a 0,78 bodu na zápas a to nemluvě o tom že má ADB 2 x tolik gólů. Tahle smlouva tlačí cenu ADB někam k 9 mega.

voNt napsal

.. v momente, kdy nekolikrat zminili Keitha a jeho smlouvu, jsem to vypnul.

Domin222 napsal

Mirek to dobre shrnul,tak nějak bych to viděl taky..a s tím Teplým..myslel jsem,že se pochciju smíchy když jsem to slyšel :D

shaacul napsal

Zatím slabí, někde se ale holt začít musí, snad to budou postupně zlepšovat. V podstatě video od těch co Hawks nesledují těm co Hawks nesledují...

Johnny napsal

Naprosto souhlasím, povrchní analýza.. borci nejsou žádní nezaujatí experti, jen si točijou videa na jůtub a rozumijou tak maximálně týmům kterým fandí oni sami.

Mirek napsal

Přemýšlel jsem, jestli to sem vůbec dávat. Nechci to nijak hanit, jako aktivita dobrá, jen víc takových. Ale hodnota slabá, dost povrchní analýza.

1. Keith podepsal smlouvu v roce 2009. I teď je těch jeho 5,5M v pohodě. Seabrook je horší, výkonnost zdaleka neodpovídá jeho platu a smlouvu podepsal ve chvíli, kdy bylo jasný, že se bude už jen zhoršovat. Loňská sezona Toewsovi vyšla, ale ty předchozí dvě byly slabý a bere skoro dvakrát tolik co Keith.
2. Několikrát zmínili, že bude potřeba trejd kvůli nové smlouvě ADB. Ale co Strome? A smlouva vyprší jak CC, tak Lehnerovi. O Stromovi vlastně nepadlo ani slovo, proč? Předpokládám, že klub doufá, že brzy bude Dach 1, Strome 2 a Toews 3. Pokud na to tedy budou $$$.
3. V obraně skoro nezmínili Guse, Määttu s de Haanem vůbec. Stejně tak ignorují Boqvista, Mitchella, Beaudina i Vlasice. Jokera jsme tady probírali dlouho, to už je pryč. Jestli tyhle změny budou k lepšímu nebo je to vytloukání klínu klínem, to je jedna věc, ale úplně to přejít… no nevím. A jak s ohledem na strop, tak na řadu mladých v Rockfordu… určitě přijdou příští rok v obraně další změny.
4. Velké změny ve třetí/čtvrté lajně taky ignorují. I odsud si klub nejspíš slibuje zlepšení obranné činnosti celkově.
5. Řešit, že se Teplý nevejde do sestavy, to je vtip?

Mirek napsal

Máme o řadu výš a trochu nižší čísla :)

tomsik napsal

102, rada 7, sedadlo, 18-20 :)

Mirek napsal

Podrobnosti nevím, ale mám sektor 102, což je na modré čáře také vpravo pohledem aplikace. Tak snad jsem trefil :)

tomsik napsal

Asi to vezmu jako na zapas, cili hawks by meli byt od pulici cary na pravo (videno dle aplikace ticketportal)

tomsik napsal

Trenink v Praze, u kterych sektoru budou hawks?