Léto 2019

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: shaacul
shaacul napsal

Ta smlouva co podepsal Keller s Arizonou není moc hezká, má 168 zápasů a 0,68 bodu za zápas a podepsal za 7,15 mega na 8 let.
ADB má podobný počet zápasů a 0,78 bodu na zápas a to nemluvě o tom že má ADB 2 x tolik gólů. Tahle smlouva tlačí cenu ADB někam k 9 mega.

Avatar: voNt
voNt napsal

.. v momente, kdy nekolikrat zminili Keitha a jeho smlouvu, jsem to vypnul.

Avatar: Domin222
Domin222 napsal

Mirek to dobre shrnul,tak nějak bych to viděl taky..a s tím Teplým..myslel jsem,že se pochciju smíchy když jsem to slyšel :D

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Zatím slabí, někde se ale holt začít musí, snad to budou postupně zlepšovat. V podstatě video od těch co Hawks nesledují těm co Hawks nesledují...

Avatar: Johnny
Johnny napsal

Naprosto souhlasím, povrchní analýza.. borci nejsou žádní nezaujatí experti, jen si točijou videa na jůtub a rozumijou tak maximálně týmům kterým fandí oni sami.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Přemýšlel jsem, jestli to sem vůbec dávat. Nechci to nijak hanit, jako aktivita dobrá, jen víc takových. Ale hodnota slabá, dost povrchní analýza.

1. Keith podepsal smlouvu v roce 2009. I teď je těch jeho 5,5M v pohodě. Seabrook je horší, výkonnost zdaleka neodpovídá jeho platu a smlouvu podepsal ve chvíli, kdy bylo jasný, že se bude už jen zhoršovat. Loňská sezona Toewsovi vyšla, ale ty předchozí dvě byly slabý a bere skoro dvakrát tolik co Keith.
2. Několikrát zmínili, že bude potřeba trejd kvůli nové smlouvě ADB. Ale co Strome? A smlouva vyprší jak CC, tak Lehnerovi. O Stromovi vlastně nepadlo ani slovo, proč? Předpokládám, že klub doufá, že brzy bude Dach 1, Strome 2 a Toews 3. Pokud na to tedy budou $$$.
3. V obraně skoro nezmínili Guse, Määttu s de Haanem vůbec. Stejně tak ignorují Boqvista, Mitchella, Beaudina i Vlasice. Jokera jsme tady probírali dlouho, to už je pryč. Jestli tyhle změny budou k lepšímu nebo je to vytloukání klínu klínem, to je jedna věc, ale úplně to přejít… no nevím. A jak s ohledem na strop, tak na řadu mladých v Rockfordu… určitě přijdou příští rok v obraně další změny.
4. Velké změny ve třetí/čtvrté lajně taky ignorují. I odsud si klub nejspíš slibuje zlepšení obranné činnosti celkově.
5. Řešit, že se Teplý nevejde do sestavy, to je vtip?

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Máme o řadu výš a trochu nižší čísla :)

Avatar: tomsik
tomsik napsal

102, rada 7, sedadlo, 18-20 :)

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Podrobnosti nevím, ale mám sektor 102, což je na modré čáře také vpravo pohledem aplikace. Tak snad jsem trefil :)

Avatar: tomsik
tomsik napsal

Asi to vezmu jako na zapas, cili hawks by meli byt od pulici cary na pravo (videno dle aplikace ticketportal)

Avatar: tomsik
tomsik napsal

Trenink v Praze, u kterych sektoru budou hawks?