Léto 2019

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: shaacul
shaacul napsal

Hawks po vzájemné dohodě ukončili spolupráci s asistentem trenéra Donem Granato.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Teď jsem četl pár článků, Toronto nemá místo pod stropem, Tampa bude mít problémy, Nashville bude muset pustit jednoho z TOP4 obránců, aby měl na Josiho a posilu do útoku, Winnipeg bude mít problémy udržet tým, Las Vegas budou muset někoho pustit, protože nemají místo pod stropem. Pitsburgh se chce zbavit některých hráčů.
Těžko říct kam se ti všichni přebyteční a přeplacení hráči vejdou. Seattle by byl potřeba už příští rok :-)

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Hawks se snaží podepsat Ilyu Mikheyeva. 24 let, 45 bodů v 62 zápasech, loni hrál za Rusy na MS.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Burns je omyl. Komentář Doughtyho mu paradoxně asi spíš pomohl než uškodil. Chápu argument, že obránce, kterej má puk na holi, je z principu skvělej obránce, a že hodně zblokovaných střel znamená, že puk má často na holi soupeř. Ale představoval bych si cenu pro někoho, kdo fakt umí dobře bránit a ne že si to umí zařídit tak, že bránit nemusí.

Avatar: David
David napsal

No pointa měla být, že se spíš pohybuje jako útočník, který se občas vrátí, ale pokud se to vezme do důsledku, tak ano. A ani jako nejlépe bránící utočník by neměl na nominaci nárok.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

A viděl jsi jak brání? Jemně řečeno blbě. Podle mě v nominaci neměl být a měl tam být Rielly.

Avatar: David
David napsal

k nominaci Burnse na norisku jsem ted cetl koment, jestli by nemel byt nominovan spise na selke trophy...

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Chris Versteeg podepsal roční smlouvu s Hogs. Loni hrál v KHL a ve Švédsku.
Hogs měli velký problém s ofenzivou a mluvilo se o tom, že by potřebovali nějakého zkušeného veterána, tak ho dostali...

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Mitchell může být na univerzitě ještě dva roky, takže příští léto by to bylo ještě v klidu. Pokud by chtěl zůstat na škole i potom, to už bych byl nervóznější :)

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Ian Mitchell bude ještě rok hrát na univerzitě v Denveru. Mluvilo se o tom, že by smlouvu s Hawks mohl podepsat už letos.
Novinářům The Atletic řekl, že má v plánu smlouvu podepsat za rok, takže se snad druhého Hayese bát nmusíme..

Avatar: tomsik
tomsik napsal

V kontextu toho co predvedla ted Tampa jsem jeste vice hrdy na Chicago a tri Pohary. A kaslu na momentalne nevyhodne smlouvy.

Avatar: mtrojanlegacy
mtrojanlegacy napsal

Jsem dost překvapen a zklamán z výkonu Bolts. Je pravda, že Columbus hrál skvěle a podržel je i Bobr. Ti kluci opravdu žrali led. Ale Tampa to vůbec nezvládla takhle nemůže hrát tým kterej chce vyhrát Stanley Cup. Je otázka jak hodně je nalomil ten první zápas z 3-0 na 3-4. Potěšilo mě Islanders který pěkně zametli s Pens :) Uvidíme jak daleko se dostane Columbus.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Problém mají hlavně v NTC, jinak by asi nebylo tak složité Callahana s Killornem vyměnit a v Syracuse mají několik útočníků, kteří by se mohli chytit. V obraně to bude bez Strålmana horší, ale Černák se jeví dobře a mají Foota. Otázkou je samozřejmě smlouva pro Pointa. Koukám, že Miller s Gourdem budou mít od léta NTC, ale teď jsou asi první a druhý na ráně, pokud bude s Callahanem a Killornem potíž. Bude to zajímavé :)

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Tak jsem čekal že Tampa bude potřebovat kosmetické změny aby ušetřila pod stropem, a ono to vypadá, že ty změny budou asi potřeba výrazně větší....

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Boqvist byl ale také nejhorší hráč Londonu v +/- . Měl v play off -4....