Léto 2019

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
shaacul napsal

Hawks mají nově na oficiálním tweeetu 4 vteřinové video kde se točí čísla a jména - Byram, Zegras, Cozens, Turcotte, Dach.
Z toho bych usuzoval, že výběr je na aktuálně na 5 hráčích.

shaacul napsal

@Cozens - co se píše, má dobrou střelu, relativně dobře brání, je rychlí, nebojí se hrát tvrdě, ale neumí moc tvořit hru, takže bude typově spíž 2/3 centr, možná by se mohl i přesunout na křídlo.

hary napsal

Já budem, sedmé finále, co chtít víc?

Aby tam bylo Chicago. :-)

tomsik napsal

Budete dnes v noci koukat?

Mirek napsal

Ten Dach je zajímavý. Z toho, co jsem četl poslední dobou, mi to vychází na Byrama nebo Turcotta, případně Cozense, u kterýho si nejsem jistý, proč upadl v poslední době v nemilost. Boldy, Zegras, Caufield i Podkolzin mají každý určitou dovednost na špičkový úrovni, ale je v tom větší riziko. Dach a Krebs se zdá, že jsou hráči, jejichž potenciál je na 2. lajně, nikoli v 1. O to víc mě překvapuje vidět teď Dacha jako čtyřku… Pokud vyjde čas, o víkendu napíšu k draftu preview.

shaacul napsal

McKeen´s, Hockeyprospects, ISS Hockey i Future Consideration vydali finální verzi hodnocení hráčů pro letošní draft a všichni mají na třetím místě Byrama. Čtvrtý je jednou Dach, 2 x Turcotte a jednou dokonce Podkolzin.

shaacul napsal

Ten podpis Skinnera je hodně přepálený, jsem zvědavý jak na tom budou se smlouvami v průběhu léta další hráči.

shaacul napsal

Hawks pozvali několik hráčů na mini kemp pro hráče o které by mohli mít potenciálně zájem, jedná se o hráče, kteří by měli být draftováni později. Jedno jméno které se dostal oven byl Alexei Protas, 18 letý Bělorus, který hrál v WHL, sezóna průměr, ale měl skvělé play off. A měří 195 cm.

shaacul napsal

Dva drby:
- Zawaski tvrdí že vnitřní zdroj z Hawks mu řekl, že Hawks mají v plánu draftovat centra
- Dle Powerse vyjednávají Hawks s Columbusem ohledně Ryana Murrayho.

Mirek napsal

Snad Crawford udrží ego na uzdě a ještě se nevidí na Collitonově pozici…

shaacul napsal

Co jsem nevěděl, pro Hawks už nějakou dobu pracuje syn Crawforda, takže tam se to spojení nabízelo.

shaacul napsal

Marc Crawford byl jmenován asistentem Hawks.

Mirek napsal

Hayese neočekávám, jak píšeš, na třetího centra je drahý. V útoku jsem nejvíc zvědavý na to, kdo bude hrát s ADB a Stromem. Opět Perlini? V první lajně s Kanem a Toewsem může být Caggiula, Saad, možná Kubalík. Kahun může teoreticky hrát třetího centra, ale Colliton se zdá, že si Kämpfa oblíbil. Krüger by mohl zůstat, pak tam jsou Sikura, Highmore, Entwistle, Kurashev. Možností je víc.

mtrojanlegacy napsal

Tak to jsem zvědav jak toto dopadne ... Má Kevin pro Hawks smysl ? Myslím si že Anisimov je jasnej, že půjde o dům dál jelikož mu 2 července vyplatíme bonus tak plat potom bude snesitelný pro budoucí tým. Takže - Anisimov. První centr je Tazer druhý bude pokud se mu bude dařit dál s Dcatem asi Dylan Strome. Otázka jestli se podepíše Kruger na další rok (4řada+ oslabení) ?
Má Hayes smysl abychom ho brali. I když muže hrát i na křídle tak je to podle mě zbytečné. Hrát ho jako 3 centra bych řekl, že za ten plat co si řekne je zbytečný luxus. Plus upřednostnit ho oproti Dylenovi a toho šoupnout do 3 řady je taky určitě špatně. Někdo jiný názor ?

Kam si myslíte, že pujde Panarin ? Ja bych to tipoval za Q na Floridu.