Finále: BOSTON

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Neč napsal

Corey je podle mě psychicky maličko slabší a s tim soustředěním jak sám říká taky měl problémy. U toho prvního gólu ho Boston prostě nachytal, ale je fakt že Saad nemůže dvakrát prováhat takovouhle šanci to dostat ven. Celkově jsme s tim dneska neskutečně bojovali. Hrajeme v obraně děsně složitě místo toho dostat jednoduše puk ze třetiny, tak si to pořád přistrkujou nebo přihrávaj do těžkejch pozic pod tlak a taky z toho bylo dneska pár gólů a hodně závarů. Jinak teď říkali zajímavej postřeh, že Corey před sezonou zapracoval na zůsobu chytání a snaží se bejt víc zalezlej v bráně a postavení lapačky má výš údajně na způsob Lundquista. Je pravda že ty góly na lapačku mu pak šli nad beton... Ale to je pak těžký, pokud by jí měl dole, dostával by góly vejš :) Na druhou stranu ty zákroky holí mu dost vycházej spoustu puků vypíchne nebo znemožní zakončení. Spodek má většinou taky dobrej, ale mívá prostě slabší zápasy.

Mirek napsal

Hossa 4 střely za 19:07, bylo vidět, že není 100%, ale stejně tak bylo znát, že je na ledě. Jo u Froldy jsem si taky říkal, zase hrál dobře, a i když se mu nepovedly ty dva hity na Seguina a Seidenberga, tak se tím nenechal rozhodit. Většinou to dneska bylo znát i na Toewsovi, že se víc soustředil na hru. Corey měl zase pár vynikajících zákroků, třeba tou holí těsně proti Lucicovi nebo ty dvě střely ze středu, druhou pak těsně před rozhodujícím gólem proti Marchandovi... ale je na něm strašně vidět, jak moc se na ty zákroky nadře. My ho známe od začátku, takže mu prostě člověk fandí ať to zmákne, ale protihráči si na něj musí věřit. Jak ten v tý bráně maká, člověk si pak ale často pamatuje ten gól, kterej měl chytit. Je těžký ho nějak objektivně hodnotit. Hrozně bych mu přál úspěch.

Neč napsal

Souhlas s Mirkem, Oduya v soubojích děsně váhá, je to pořád to samí a když už ten puk vybojuje, tak čeká a přijde o něj nebo ho odevzdá. Keith má asi neskutečný sebevědomí a hraje dost riskantně a ne pokaždý to vyjde, ale dneska je +3, takže mu těžko něco vyčítat. Corey byl podle mě od toho prvního gólu dost v nervu a celej zápas se z toho nedostal, přišlo mi to že bojoval s pozorností a taky pozičně v bráně kolem něj bylo kolikrát dost místa. Rozsíval hraje jednoduše, a když má možnost v klidu si hází na bránu ty sví obloučky, což je asi jedinej obránce, kterej u nás takhle hraje. V útoku se mi dneska líbil JT, to co ten kluk odjezdí a ubojuje, musí bejt ořezanej jak píšťala a přesto do dalšího střídání jde stejně. A taky Frolík, ten kluk dostane dvakrát v jednom střídání těžkej hit a přesto do toho jde zase... Na Hossovi bylo vidět že neni úplně v richtiku. Sharp dneska taky hodně jezdil a bojoval. Celkově dneska i kdyby kluci prohráli, tak bych smeknul, páč takhle se hraje playoff.

Mirek napsal

Opět fantastický zápas. Hawks byli lepší, Boston měl ale chvíle, kdy jim zle zatápěl a zase měli hodně skvělejch šancí. Proč nedal třeba Kelly góla, to nepochopím. Corey měl podle mě mít jasně ten první a čtvrtej gól, hlavně ten čtvrtej je killer. Oduya měl pár debilních momentů, Keith víc než pár. Rozsíval hrál opět super, to byl kauf jako hrom. Ještěže ho mají a Brookbank hrát nemusí. Uvidíme, co Leddy, jestli byl zraněnej nebo jestli ho jen posadili. Frolík super přihrávka na gól, ještě že to Krüger zvládnul. Kdyby to nedotáhli a jakože Bruins byli zatraceně blízko aby vyhráli i tenhle zápas, tak to beru, zklamání ano, ale rozhodně ne jako po minulém zápase, kdy jsem byl fakt naštvanej, že sleduju takovej výkon. Dneska super utkání, parádní zážitek, přesně proč máme ten sport rádi.