Finále: BOSTON

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Menší update ke zraněním: proto hrál Bickell chvíli třetí lajnu, nechtěli, aby byl na ledě často proti Chárovi, když měl v háji to koleno. Handzušovy potíže s kolenem a rukou nejsou specifikovaný, ale údajně zlomený zápěstí a utržený vazy, nechápu! Jágr dostal v šestým finále největší možnou injekci proti bolesti, čekali asi půl hodiny než zabere a pak šel zpátky do hry. To jsou fakt šílenci, s čím vším jdou na led…

shaacul napsal

No, myslim ze Frolik ma na vic nez lady D. Vzhledem k tomu pro jaky casopis fotila a ze prebrala chlapa tehotne zenske tak si o ni jako o cloveku nemyslim nic dobreho. Vsak on na to casem prijde. Dost nam to za ty 4 roky sfotrovatelo, Keith, Seabrook, Sharp, Hossa, vsechno tatkove od rodin, Bickell se bude v lete zenit. Husty byl Shaw, kdyz mel pohar nad hlavou tak z nej vylezlo asi 7x fuck, pocitam ze od pristiho roku si na nej budou peclivy Americti televizni cenzori davat vedsi pozor.

voNt napsal

:clap: .. proste a jednoduse, JT k nezaplaceni!! Ano, Crow by si trofej zaslouzil, ale letos jiz jednu individualni dostal! Takze at ji preju Kanerovi .. Btw,stale tomu nemuzu uverit.. Cekal jsem, ze tak 2hy kolo dame, mozna se dostanem do finale konference .., ale letos jsme to proste posbirali vse! Kazdopadne vykon Bickella v PO byl bez komentare, jeste prej hral pres zraneni .. (no tak tomu muzeme rovnou rict adios .. :)) No a ten Rozsyval a Handzus? Oba hrali na 200% .. Pri podepsnani Rozsyvala jsem si rikal, hm ok, 7/8 mej bek a v PO to byl v podstate nas 3/4 .. Hanzdzusovi sice ty buly nesli (no jo, mel take zraneni ..), ale nas druhy centr?! ... tezce zaslouzen pohar pro ne. No a k Frolikovi? Konecne hral to, co jsme od nej po trejdu cekali .. Jen me mrzi to, ze jsem nemohl tu nasi jizdu nemoh sledovat live Ale co, nekdy za dlouhych zimnich veceru ~~