Finále: BOSTON

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Neč napsal

Kurnik, dneska je na nhl.com, tsn.ca k těm zápasům tolik komentářů, vyjádření článků a informací, že to za celej den nestihnu ani přebrat :D Jinak dneska teda klobouk dolů před tim co kluci odehráli a minimálně pro Crawforda klobouk dolů za to co dneska pochytal, i když mu k tomu přálo štěstíčko. Jinak je vidět že už byli kluci utahaný, ani po tom gólu na ty oslavy skoro nikdo nespěchal, všichni si tam v klídku dojeli :) Výbornej návrat do zápasu a dneska zase za to vzali Saad s Bollandem, který až doteď nebyli v playoff skoro vidět... To co se celej rok omílá pořád dokola že každej zápas na sebe vezme někdo jinej u nás skutečně 100% platí Ještě jsou přd náma ale 3 ještě zatraceně těžký kroky. Ale za dnešek celýmu týmu patří :thumbup:

berry65 napsal

už jsem četl recenze fandů Jágra a spol.jak jsme slabý a že nám pomohla haluz a rozhodčí,to vůbec nekomentuji...jinak úžasný hokej,pořád jsem věřil i za stavu 1-3 že to otočíme,overtime už bylo o štěstí a to jsme měli vrchovaté,od 2 prodloužení už všichni šlapaly vodu a není se co divit,ale zdálo se mi,že máme o něco více sil,i když Bruins měli jasné tutovky,tak to tam spadlo nám,díky Coreymu jsme urvali sice první,ale důležité hlavně po psych.stránce vítězství...

Mirek napsal

Jooooooo :love: :love: :love: :love: :love: Mám obrovskou radost! Už během druhýho prodloužení jsem si říkal, jaká je škoda, že musí někdo prohrát. Neskutečný, parádní hokej. Spousta šancí, Boston byl několikrát hooodně blízko, ale zvládli to. Mimo Crawforda byli při těch největších příležitostech vidět hlavně Oduya a Bolland, jak to s vypětím všech sil zachraňovali. Chára, Lucic, Seguin, Frolík, Daugavins, všichni to měli na holi a nakonec jsem se bál, že tam spadne nějaká Boychukova střela. Věřil, jsem že Rozsíval dá ve finále nějakej důležitej gól, tak už se k tomu blíží :) Úžasný start finále, jen to jen první zápas a čeká nás ještě dost hokeje, ale už tak má člověk pocit, že po všem. Zvláštní dojmy. Bude to ještě dlouhá série a vyhrát pohár si po dnešku zaslouží oba....