Finále: BOSTON

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Neč napsal

Presne tak, pokud dneska budeme zvedat Stanley Cup, je mi vsechno ostatni putna :) dneska to bude ale zatracene tezkej chleba. Podle zprav je JT optimisticky a Bergeron nejisty, ale oboji to je mlha, jak to bude realne stejnak nikdo krom treneru nevi. Dneska to bude o nervech a o chybach. Dnesni zapas je 50:50. Chce to udzet pozornost celej zapas nedelat zbytecny fauly a nebat se hrat aktivne. Boston bude podle me dneska hrat hodne tvrde, na hranici jako minulej zapas. Dulezity je nenechat se vyprovokovat a hrat hru co umime my, rychle pres stredni pasmo, a tlak do brany a dorazky... Dneska to budou nervy :)

Mirek napsal

Viděl jsem to teď několikrát a nedokážu si představit, že Boychuk bude potrestaný. Trefil Toewse dostatečně na rameno, takže je z obliga. Ale stejně jako předtím Chára dvakrát loktem, je znát, že vidí šanci a jde mu po hlavě. Už když jsem to viděl v noci naživo, tak si člověk hned vzpomene na Crosbyho, Lindrose a další. Když vezmu celý letošní playoff, tak těžko očekávat, že Tazer bude hrát do 40… A Frolík měl za to podražení dostat dvojku, to jo…