Finále: BOSTON

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Neč napsal

No hráč na přesilovku je to pořád dobrej, ale rychlostně u to není ono, vloni ve Phille to v playoff už taky nebylo moc dobrý. Přehled určitě má, ale léta zastavit nejde. To bláznovství okolo něj už se mi ale zajídá, viz. 90% lidí fandilo Bostonu jen kvuli JJ, ale to by se dalo překousnout, ale denně 4 články, kde 2 byly o tom jak přispívá týmu, jeden jak mu to nejde a jeden o tom co všechno v kariéře dokázal, byla to série Boston - Chicago a ne Jágr vs Stanley cup po 21 letech. Dopadlo to nakonec dobře, letos to prostě tak nějak celkově klaplo. V tom 6. zápase v Detroitu už jsem ale ztrácel víru. 7. zápas byly nervy, Hjalmův neuznanej gól a všechno to bylo pryč. Dneska po tý přesilovce už jsem si říkal že je to 50:50 a bude 7. zápas...

Mirek napsal

Moc bych mu to přál, ale bude to mít hrozně těžký. Nevím přesně proč, ale už delší dobu si myslím, že se dohodne s Montréalem. A nejsem si jistý, že Habs na to budou mít. Price nebo Subban jsou výborný základ, ale… v playoff sice gól nedal, nebyl tahounem Bruins, ale většinou nehrál špatně, rozhodně byl užitečnej a nebezpečnej… snad se mu to povede příští rok, snad si pro něj někde najdou dobrý místo a snad si dobře vybere.

Mirek napsal

Předpokládám, že Leddy věděl jak na tom je. Q mu asi řekl, že půjde do hry hlavně (jen) ve chvíli, kdy potřebujeme útočit, jinak ne. Není proč se čílit, každý má svou roli a on to zvládl během chvilky na jedničku. BTW ten druhý útok, je veřejný tajemství, že Sharp má v háji rameno a na Hossovi je taky vidět, že není úplně v pořádku. Těch zraněných ale bude na obou stranách dost, člověka pak vždycky překvapí, co všechno jsou hokejisti v playoff schopni překousnout…

Neč napsal

Klobouk dolů v podstatě před všema co nastoupili. Leddy celej zápas sedí a pak tam vletí jak utženej ze řetězu a udělá přesilovku. Seabrook jezdí po rohách a parkuje před bránou. Kane u toho vyrovnání projel přes 4 hráče, Keith to pak udrží a ještě neskutečně rozehraje. Hjalm měl možná trošku slabší finále, ale zbytek playoff byl výbornej, Oduya taky palec nahoru. Seabrook zase neskutečně přispěl, kdy měl. O prvním útoku ani nemá smysl mluvit, finále bylo prostě jejich. Sharp Hossa a Handzuš sice ve finále úplně nešlapali ale v playoff měli všichni svoji roli. Shaw se Saadem měli svoje chvíle Stalberg taky bojoval a jak píše Mirek čtvrtá lajna, která není vlastně čtvrtá to všechno rozhodne minutu před koncem, ale co, proč ne? :D

Mirek napsal

Hrdinů je strašně moc, opravdu není snadný vybírat jednotlivce, kdo by si zasloužil ocenění nejvíc. Crawford byl skvělej, přes veškerou kritiku, která se na něj někdy snáší. Kane, Seabrook a Bolland všichni v klíčovou chvíli v pravý čas na pravém místě. Sharp nejlepší střelec týmu, Bickell tolik gólů snad v životě v tak krátkém období nikdy nedal. Keith a Hjalmarsson měli slabší zápasy, ale celkově odehráli vynikající playoff. Rozsíval to samé, perfektní posila. Shaw a Handzuš i Odyua měli svoje momenty, a nebylo jich málo. Kdo by čekal, že bude Handzuš takhle důležitým hráčem týmu. Frolík s Krügerem neskuteční nejen při hře v oslabení, tohle že je čtvrtá lajna? A to jsem ještě ani nezmínil Toewse a Hossu… Na druhou je třeba Boston ocenit, finále bylo parádním zážitkem. Třetí zápas vyhráli Bruins s přehledem, dnes odehráli skvělou první třetinu a byli blízko tomu, aby se šlo do sedmého utkání.Třikrát se rozhodovalo v prodloužení, to je loterie. Nově složená třetí lajna jim zahrála výborně, Krejčí byl stále ve skvělé formě, Lucic byl pořád nebezpečný. Bergeron opět prokázal, že je to pan hráč do těch nejdůležitějších zápasů. Jen Marchandovi vyšlo až tohle šesté utkání. Chárovi a Seidenbergovi se vcelku povedl jen začátek finále, ale třeba Boychuk odehrál podařenou sérii. Rask potvrdil báječnou formu. Na koho jsem zapomněl? Bylo to úžasné, ale mám už trochu radost, že je konec. Skoro každou druhou noc vstávat pomalu dva měsíce v kuse, je to náročný. Ale ta odměna za to sakra stojí! :thumbup: