NHL 2015/16

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Johansen za Jonese je dobrá výměna pro oba. Predators potřebovali dobrýho centra, Jonese naopak mohli obětovat, když mají Webera s Josim a obranu tak na roky dopředu pořešenou. Navíc se zdá, že vždycky dokážou další nový obránce někde najít, takže proč ne. Kdybych si měl vybrat jednoho, tak Jonese, ale stejně. Díky Johansenovi bude Nashville nebezpečnější, předpokládám, že ta letošní sezona bude z jeho strany jen taková kaňka. Pro nás je pozitivní jedna věc, a to, že Nashville v podobné výměně nakonec nepřivedl Malkina. Teď jen, aby ho neulovilo St. Louis.

LA a Philly, to moc nechápu. Lecavalier a do velký míry i Schenn jsou k ničemu, Kings neušetřili a ještě jim pustili 3. kolo a mladýho útočníka, kterej válel v AHL. Neobětovali sice zas tolik, ale stejně, nerozumím tomu, co získali.

U Richardse jsem četl o San José, Washington mě nakonec docela překvapil.

shaacul napsal

Dle informací od manažera Lecavaliera, ten dohraje tuto sezónu za LA a pak ukončí kariéru.
Porovnání kvality GM Hawks a Philly:
Hawks mají jednoho hráče vykoupeného (RIP Montador), jednoho zapůjčeného do Švýcar (Rundblad) a dva hráče v sestavě platí z 50% (Garbutt) a 30% (Scuderi) předchozí zaměstnavatel.
Hextall přizpívá na tři hráče kteří hrají jinde (Grosmann, Lecavalier, Schenn), má dva výkupy (Briere a přes 33 mega celkem zaplatí Bryzgalovi za to že Phillu hrál dvě sezóny) a dva hráče s velkou smlouvou (Gagner a MacDonald) má v AHL.

shaacul napsal

Tak Mashinter do AHL a Pánik do prvního týmu. Jsem na něj zvědavý, v centimetrech a kilech porovnání se Saadem sedí :-), tvrdá hra mu také není cizí. Spíž se ale bude ze začátku točit s Bickellem a Garbuttem ve čtvrté. V zásadě je to dobrý tah, Morin neměl v chicagu šanci, Pánik už něco odehrál, když se mu bude dařit je po sezóně RFA a vyskakovat si úplně nemůže, pokud se mu dařit nebude tak zadarmo odejde.
Dle Jaeckela skouty Tampy zajímají Dano, Pokka a taky Schmalzt, takže ta šance na Drouina by tam být mohla.