NHL 2015/16

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Tak Hamhuis řekl, že by souhlasil s CHI/DAL (a údajně i LA nebo mooožná NYR/WAS/FLA, i když na Východ se mu nechtělo). V pondělí ho Canucks oslovili s tím, že mají zájem Hawks a Stars a ve středu (CHI) a čtvrtek (DAL) jim měl Hamhuis potvrdit, že by s výměnou souhlasil. Podle GM Benninga neměl Vancouver na Hamhuise hodně nabídek (od zmíněných týmů z Východu žádnou), ta z Dallasu prý byla rámcově stejná jako za Russella, ale Stars se rozhodli právě pro něj. Hamhuis novinářům dále řekl, že chce ve Vancouveru zůstat i nadále.

Mirek napsal

Tropp hrál nevím proč na farmě New Jersey v Albany, já měl za to, že by mohl být užitečný. Jackman má víc zkušeností s NHL, je to bitkař, kterej není úplně špatnej do hry a když přišel v podstatě za nic, tak proč ne. Pokud by měl ještě na NHL, tak by ho Anaheim do Chicaga určitě nepustil proto počítám, že by měl pomoct spíš na farmě v Rockfordu (?).

Russell je určitě přeplacenej, Staal těžko říct, Saarela vypadá hodně dobře. Za Ladda si Bowman rád připlatil, protože ho v klubu dobře znají a těžko soudit, nakolik si reálně cenili Daňa. Trejd s Montréalem se mi zdá ok a bylo by fajn, když aspoň jeden z nové dvojice podepíše novou smlouvu. U McGinna se o 3. kole mluvilo, takže podle očekávání. Hawks vsadili na jiný karty.

shaacul napsal

Bowman platil dopředu a přesně za to za co chtěl. To si pak připlatíš. Hawks taky hodně sází na podpisy starších hráčů, kteří jsou ve vývoji už dál (Panarin, Rasmussen, Svedberg, TRV, Gustafsson, Darling, Kero, Baun, Valleau) možná teď víc než na samotný draft. Předpokládám že v létě budou další 3-5 podobných podpisů.
To co dal Dallas za Russella nebo Boston za Stepniaka a Lilese je podle mě větší přeplacení, alespoň poměr cena/výkon. Co mají říkat ve Vancoveru, ti si letos na PO asi nesáhnou, potřebují přebudovávat ale nevyměnili nikoho. Před rokem by se za Ehrhoffa tleskalo, nechme se překvapit. Na Cup si na 99% procent sáhne někdo z trojice LA, Washington, Chicago.