Hlavní Charron, Hebert
Čároví Devorski, Marquis
 Blake Coleman dává gól na 3:0 (© Mark LoMoglio/NHLI via Getty Images)

Zlepšený výkon nestačil, Chicago prohrálo v Tampě 2:5

V odvetě proti Lightning měli Blackhawks povedenou první třetinu, nástup domácích po přestávce však nezachytili a brzy museli dotahovat tříbrankovou ztrátu. Collin Delia předvedl v utkání několik vynikajících zákroků, úvodní gól ale věnoval soupeři chybou v rozehrávce. Další chybu v obraně potrestal ve 25. minutě parádní ranou Killorn a na brankovišti se o pár minut později prosadil Coleman. Do konce třetiny ale Chicago zabralo, přesilovku proměnil po pěkné kombinaci Alex DeBrincat a chytrou přihrávkou následně vyzval Patrika Kanea, který se po střele bekhendem mohl radovat z prvního svého letošního zásahu. Snahu Blackhawks o vyrovnání utnul v 54. minutě Gourde, když měl při protiútoku do otevřené obrany dostatek času a prostor k přesné ráně. „Celkově vzato to byl myslím lepší výkon. První třetina se mi líbila, ale ve druhé jsme puk často ztráceli a vlastně si góly dali sami, všechny tři padly po našich chybách. Dokázali jsme se do zápasu vrátit a to je dobré znamení,“ usuzuje trenér Colliton. Poprvé v NHL nastoupil švýcarský útočník Philipp Kurashev a během 14:22 zaznamenal dva střelecké pokusy a -1.