61 O Stillman (Zraněný)
Hlavní Markovic, Pollock
Čároví Gawryletz, Tobias

Blackhawks podlehli St. Louis 0:4

Zatímco v noci na sobotu dávalo Chicago branky do sítě New Jersey často a snadno, proti Blues se v následujícím domácím utkání nedokázalo prosadit vůbec. Jordan Binnington potřeboval na čisté konto 30 zákroků a Blackhawks už pošesté v sezoně vyšli střelecky naprázdno. Výborně hrající Jordan Kyrou na Marc-André Fleuryho, který Chicago ze začátku skvělými zákroky držel nad vodou, několikrát nevyzrál, ale v úvodu druhé třetiny pohodlně potrestal chybu v rozehrávce Hawks. Podařený zápas neodehrála dvojice Connor Murphy a Caleb Jones, když první dvě branky padly po jejich chybách a třetí gól vstřelil Perron v přesilovce při trestu druhého jmenovaného. Blues se na výhru příliš nenadřeli a Chicagu zvlhl po utkání s Devils střelecký prach natolik, že se do zápasu už nedokázalo vrátit. „Chytal fantasticky, v každém utkání nás drží a to by pro nás mělo být motivací, abychom začali pořádně makat. V první třetině jsme hráli velmi dobře a vyrovnali jsme se jim, ale nedali jsme gól. Pak se trefili oni a to nás hodně srazilo, přestali jsme si věřit, přestali jsme hrát a bruslit. Naopak oni se probudili, vyhrávali souboje a my ne,“ kritizoval trenér Derek King. Doplněno: Poprvé po čtyřech měsících nastoupil mladý obránce Isaac Phillips a během 16:47 zaznamenal dvě střely, jeden blok a dva hity. Na farmě v Rockfordu letos odehrál 38 zápasů, v nichž nasbíral 13 bodů (6+7), 26 trestných minut a -3.