Role Jméno
Hlavní O’Donnell, Syvret
Čároví Baker, Tobias

Blackhawks prohráli na závěr sezony v Buffalu 2:3pp

Poslední zápas sezony si Chicago ještě trochu protáhlo, když v Buffalu prohrálo po prodloužení 2:3. Hawks se dostali do vedení v polovině zápasu, když Vlašićovu akci nekompromisně zakončil Dominik Kubalík. Pro českého útočníka, kterému končí smlouva, to byla 15. trefa v sezoně. Na vyrovnání Thompsona odpověděl ve třetí části šikovnou tečí Dylan Strome, jenže Sabres se znovu dotáhli po střele mladého obránce Powera. V prodloužení rozhodl o výhře Buffala z dorážky Mittelstadt. V domácí sestavě nastoupila trojice bývalých hráčů Hawks (Jokiharju, Hayden a Hinostroza), ještě více však zaujal bývalý chicagský brankář Malcolm Subban – do zápasu sice nezasáhl, před jeho začátkem ale skvěle zazpíval americkou hymnu. Nejproduktivnějším hráčem Blackhawks byl v letošní sezoně s 92 body Patrick Kane (26+66, 14. v lize) a Alex DeBrincat byl s 41 góly 13. nejlepším střelcem soutěže. Smlouva končí obráncům Gustafssonovi s de Haanem i oběma brankářům Lankinenovi s Deliou, a chráněnými volnými hráči budou vedle Kubalíka se Stromem také mladí útočníci Dach a Kurashev i obránce Caleb Jones.