32 B Stalock (Zraněný)
Hlavní Lee, Rank
Čároví Galloway, Marquis

Seth Jones rozhodl prodloužení proti Buffalu

Po zahanbující porážce se Seattlem 5:8 se hráči Chicaga rychle znovu naladili na vítěznou notu a přestože proti Buffalu museli otáčet dvoubrankovou ztrátu, nakonec se po výhře 4:3 v prodloužení radovali ze čtvrtého vítězství v posledních pěti zápasech. Rozhodujícími postavami úterního zápasu byli především obránce Seth Jones (2+1) a útočník Philipp Kurashev (1+2). Kurashev nejprve skvělou přihrávkou našel najíždějícího Murphyho, který svou čtvrtou trefou v sezoně poslal Hawks do vedení. Hokejisté Sabres ale brzy srovnali a jen pár vteřin před první přestávkou pak snadno přetavil pěknou přihrávku Skinnera v zasloužené vedení střelec Thompson. A když ve vlastní přesilovce Domi nezachytil neposedný puk na modré čáře, zařídil Krebs perfektně zakončeným brejkem Buffalu dvoubrankový náskok. Jenže další gól už Petr Mrázek nepustil, celkem si připsal 30 zákroků a domácí se postupně vrátili do hry. Ve 42. minutě tečoval Kurashev střelu Setha Jonese a při závěrečné powerplay si oba hráči v golovém zápisu prohodili role. Andersonovi, bývalému brankáři Hawks, výtečně překážel na brankovišti Tyler Johnson, Jonesův gól však platil a v prodloužení pak nejvytíženější domácí obránce (bezmála 24 minut na ledě) přidal ještě jeden. Sabres svou šanci nevyužili a z protiútoku usměrnil Jones zblízka do sítě přihrávku Tylera Johnsona. „Nezačali jsme zápas tak, jak jsme chtěli, ale po druhé třetině jsme šli do šatny nabuzení. Dařilo se nám a bavili jsme se o tom, co musíme udělat, abychom se dostali zpátky do zápasu a vyrovnali a to se nám nakonec povedlo. Vždycky je skvělé, když se obránci zapojují do útoku. Zatím se nám to letos moc nedařilo, tak snad to bude ve druhé půlce sezony lepší,“ pověděl Seth Jones. „Minulý zápas to bylo špatné, ale jdeme dál. Třetí třetinu jsme odehráli výborně, tlačili jsme se do branky, byly tam teče a clony a dali jsme z toho nějaké ošklivé góly. Ukázali jsme charakter a že spolu umíme hrát jako tým,“ cení si brankář Petr Mrázek.