Brookbank, Grier a Mottau mezi novými skauty Blackhawks
Chicago před novou sezonou rozšířilo svůj tým skautů pro profesionální soutěže na 9, nově se budou této činnosti věnovat bývalí hráči NHL Wade Brookbank, Mike Grier a Mike Mottau i další bývalý hokejista Derek Booth. Mezi trenéry se pak nově zařadil Mark Eaton, tak sám bývalý obránce několika týmů NHL. Klub naopak na konci května opustil trenér a skaut Keith Carney, který se s rodinou vydal na sedmiměsíční cestování po USA. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Chicago získalo obránce Byrama
Tak Burakovsky do Ottawy za 6 kolo
Lardis, Moore, mozna Vanacker. Dokazu si predstavit, za za velkou hvezdu by Hawks pustili i Nazara nebo Rinzela, ale je to tezke. Pristi rok maji Hawks volby v 1. kole od Floridy a Edmontonu, to bude zase nekde od 20. mista niz. Ty nejvetsi nadeje samozrejme Hawks nepusti, ty slabsi…
Moore a Lardis klidne, ale Kantserov a Frondell jsou ted taky nedotknutelni a hodne se od nich ceka. Treba jeden z nich vyleti.
Máme tři volby v prvním kole příští rok. Všechny asi nepotřebujeme. K tomu třeba Moore/Katsenov?
Nemame moc co nabidnout a hrac s ambicema se k nam ted nepohrne.
Jak pise Mirek, byl by skvelej, ale cena by byla extremni, nemame moc co nabidnout. Bedard, Nazar, Byram a asi i Knight jsou nedotknutelni a zbytek nejspis nema patricnou leverage.
Pochybuju, ze by Jim Nill skocil po tech draftech co nam zbyly, na druhou stranu to nevypada, ze by ho…