Blackhawks zvládli smutný zápas s Torontem 4:0
Před utkáním proti Torontu uctili Blackhawks památku Clinta Reifa, jednoho z kustodů mužstva, který v neděli ráno zemřel. Psychicky náročné střetnutí nakonec zvládli bez potíží, v úvodu sice dlouho nedokázali svou herní převahu zužitkovat, v 15. minutě ale Reimer neviděl přesnou střelu Rundblada a bylo to 1:0. Domácí zvýšili svůj náskok v poslední vteřině první třetiny, Bozakovo zaváhání při obraně proměnili Kane s Versteegem, které tentokrát ve druhé formaci doplnil místo zraněného Richardse Sharp. Ve druhé části branka nepadla, Leafs po přestávce cítili šanci na zvrat, jenže Raanta chytal spolehlivě a pokryl i všechny nebezpečné dorážky. V 50. minutě rozhodl v přesilovce Kane, když uklidil do sítě odraženou střelu Seabrooka. O chvíli později sebral Toews puk Gardinerovi a prostřelil Reimera počtvrté. Utkání se pak už jen dohrálo a Raanta se mohl radovat z čisté konta. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Chicago získalo obránce Byrama
Tak Burakovsky do Ottawy za 6 kolo
Lardis, Moore, mozna Vanacker. Dokazu si predstavit, za za velkou hvezdu by Hawks pustili i Nazara nebo Rinzela, ale je to tezke. Pristi rok maji Hawks volby v 1. kole od Floridy a Edmontonu, to bude zase nekde od 20. mista niz. Ty nejvetsi nadeje samozrejme Hawks nepusti, ty slabsi…
Moore a Lardis klidne, ale Kantserov a Frondell jsou ted taky nedotknutelni a hodne se od nich ceka. Treba jeden z nich vyleti.
Máme tři volby v prvním kole příští rok. Všechny asi nepotřebujeme. K tomu třeba Moore/Katsenov?
Nemame moc co nabidnout a hrac s ambicema se k nam ted nepohrne.
Jak pise Mirek, byl by skvelej, ale cena by byla extremni, nemame moc co nabidnout. Bedard, Nazar, Byram a asi i Knight jsou nedotknutelni a zbytek nejspis nema patricnou leverage.
Pochybuju, ze by Jim Nill skocil po tech draftech co nam zbyly, na druhou stranu to nevypada, ze by ho…