Řada drobných změn v realizačním týmu
Ve svém úterním článku na webu The Third Man In přinesl Chris Block souhrn letních změn v realizačním týmu Blackhawks. Chicago opět rozšířilo svůj skautský tým, Andrewa Allena nahradil na pozici trenéra brankářů IceHogs Peter Aubry a místo Mikea Sullivana se bude trénování nadějí věnovat Derek Plante, bývalý hráč Blackhawks a naposledy trenér reprezentace USA do 18 let na Hlinkově memoriálu v Břeclavi a Bratislavě. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Chicago získalo obránce Byrama
Tak Burakovsky do Ottawy za 6 kolo
Lardis, Moore, mozna Vanacker. Dokazu si predstavit, za za velkou hvezdu by Hawks pustili i Nazara nebo Rinzela, ale je to tezke. Pristi rok maji Hawks volby v 1. kole od Floridy a Edmontonu, to bude zase nekde od 20. mista niz. Ty nejvetsi nadeje samozrejme Hawks nepusti, ty slabsi…
Moore a Lardis klidne, ale Kantserov a Frondell jsou ted taky nedotknutelni a hodne se od nich ceka. Treba jeden z nich vyleti.
Máme tři volby v prvním kole příští rok. Všechny asi nepotřebujeme. K tomu třeba Moore/Katsenov?
Nemame moc co nabidnout a hrac s ambicema se k nam ted nepohrne.
Jak pise Mirek, byl by skvelej, ale cena by byla extremni, nemame moc co nabidnout. Bedard, Nazar, Byram a asi i Knight jsou nedotknutelni a zbytek nejspis nema patricnou leverage.
Pochybuju, ze by Jim Nill skocil po tech draftech co nam zbyly, na druhou stranu to nevypada, ze by ho…