NHL 2014/2015

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
voNt napsal

.. dnes dal del Zotto gol za Phili, tak jsem jukl na jeho staty (mnozi tu pred sezonou lehce 'kritizovali' jeho prinos pro tym), ja jsem psal, ze je to super (bargain) podpis.

Ma v 53 z  aktualne 26 bodu, +/- je lehce v minusu sice, hraje ~21 min za zapas. Ja si myslim, ze ve PHI spokojenost. Rozdal ~120 hitu pri 26 PIM. Nevim tedy, kolikaty je to jejich obrance (ted tusim vytrejdovali Carleho), takze se mozna posunul do prvni obranne dvojice, ale proc ne. Tusim, ze jej podepsali pod 2M, sice jen na rok, takze bojuje o smlouvu ..

shaacul napsal

Podle všeho už nebyl na nic prostor pod stropem. Dle Bowmana to že San Chose bude platit 50% Desjardinse umožnilo aby mohl být Teravainen nahoře, jinak by musel kvůli stropu do AHL. Capgeek už nefunguje tak mu musíme věřit že to má spočítané správně.
Desjardins mě osobně hodně připomíná Burishe snad bude hrát podobně dobře jako Burish v Chicagu ve svých nejlepších letech. Hraje o setrvání v NHL tak počítám že do toho dá všechno.
Raanta nikam nešel takže v létě bude moci Bowman využít výměny jednoho brankáře.