| Dotazník k webu 2025 |
5 |
Mirek napsal |
| Draft 2022 |
3 |
Mirek napsal |
| Jak si vytvořit avatar |
2 |
frenk napsal |
| Kdy a proč jste začali fandit Chicagu? |
96 |
Jestřábek napsal |
| MS 2022 |
6 |
Mirek napsal |
| Playoffs NHL 2022 |
12 |
mtrojanlegacy napsal |
| Zápasy ke stažení |
269 |
mtrojanlegacy napsal |
| 5. 4. 2017, Colorado 4:3p Chicago |
1 |
shaacul napsal |
| 2. 4. 2017, Chicago 2:3 Boston |
27 |
Domin222 napsal |
| 1. 4. 2017, Chicago 3:1 Columbus |
4 |
Mirek napsal |
| 30. 3. 2017, Pittsburgh 1:5 Chicago |
3 |
shaacul napsal |
| Iacopelli se s klubem dohodl na smlouvě |
3 |
Mirek napsal |
| 28. 3. 2017, Tampa Bay 5:4p Chicago |
5 |
shaacul napsal |
| 26. 3. 2017, Rockford 0:4 Grand Rapids |
1 |
Mirek napsal |
| 26. 3. 2017, Florida 7:0 Chicago |
2 |
berry65 napsal |
| 24. 3. 2017, Chicago 3:2n Dallas |
2 |
Mirek napsal |
| 22. 3. 2017, Chicago 4:5p Vancouver |
5 |
Mirek napsal |
| 20. 3. 2017, Chicago 6:3 Colorado |
9 |
Domin222 napsal |
| 19. 3. 2017, Toronto 1:2p Chicago |
9 |
shaacul napsal |
| 18. 3. 2017, Manitoba vs. Rockford |
1 |
Mirek napsal |
| 17. 3. 2017, Ottawa 1:2 Chicago |
15 |
shaacul napsal |
| Do Chicaga jde z univerzity i Snuggerud |
6 |
shaacul napsal |
| Playoff české extraligy |
7 |
Domin222 napsal |
| 12. 3. 2017, Chicago 4:2 Minnesota |
8 |
Domin222 napsal |
| 11. 3. 2017, Detroit 4:2 Chicago |
4 |
Dave 81 napsal |
| 10. 3. 2017, Chicago 0:1 Anaheim |
12 |
shaacul napsal |
| Chicago Bear |
1 |
shaacul napsal |
| 5. 3. 2017, Nashville 3:5 Chicago |
12 |
Domin222 napsal |
| 1. 3. 2017, Rockford 3:5 Manitoba |
1 |
Mirek napsal |
| Blackhawks podepsali smlouvu s Highmorem |
1 |
Mirek napsal |
| 4. 3. 2017, Chicago vs. Islanders |
1 |
shaacul napsal |
| 2. 3. 2017, Chicago 4:1 Pittsburgh |
4 |
LK75 napsal |
| 27. 2. 2017, Chicago 4:2 St. Louis |
4 |
shaacul napsal |
| Jurčo rozšíří československou kolonii |
10 |
Domin222 napsal |
| 22. 2. 2017, Minnesota 3:5 Chicago |
4 |
voNt napsal |
| 20. 2. 2017, Buffalo 1:5 Chicago |
6 |
shaacul napsal |
| 19. 2. 2017, Chicago 1:3 Edmonton |
5 |
shaacul napsal |
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…