NHL

• První zápas | 25. 10. 2003 @ Columbus (Dal)
  • První gól | 10. 12. 2003 @ Phoenix (Burke, Dal)
  • První asistence/bod | 12. 11. 2003 vs Detroit (Dal)
  • Nejvíce branek v 1 zápase základní části | 2 (2x), naposledy 18. 10. 2014 vs Philadelphia (Dal)
  • Nejvíce asistencí v 1 zápase základní části | 2 (10x), naposledy 28. 3. 2015 @ Vancouver (Dal)
  • Nejvíce bodů v 1 zápase základní části | 3 (2x), naposledy 29. 1. 2015 @ Ottawa (Dal)

Profesionální kariéra

Dallas si ho vybral ve 2. kole draftu 2002, celkově jako 43. hráče. Mezi profesionály vstoupil v sezoně 2003-04, kterou začal na farmě Dallasu v AHL v Utahu. Již ke konci října byl ovšem povolán do NHL a 25. října 2003 nastoupil ke svému 1. zápas v NHL na ledě Columbusu. Ve 4. zápase za Stars si připsal 12. listopadu 2003 proti Detroitu svůj první bod v NHL za asistenci. První gól v NHL pak vstřelil ve Phoenixu 10. prosince 2003 do sítě Seana Burka. Celkem v sezoně v NHL nastoupil k 27 utkáním v nichž si připsal 6 bodů (1+5) a 14 TM. Dalších 14 bodů (8+6) a 76 TM přidal ve 40 utkáních AHL. Během výluky v sezoně 2004-05 hrál na farmě Dallasu v Hamiltonu v AHL, kde v 78 zápasech nasbíral 34 bodů (7+27) a 109 TM.

Sezona 2005–2006

Od této sezony se stal na dlouhou dobu stabilním členem kádru Stars. Ve své první celé sezoně v NHL odehrál 81 zápasů a nasbíral 14 bodů (3+11) a 87 TM. Svůj 100. zápas v NHL odehrál 1. dubna 2006 na ledě Los Angeles.

Sezona 2006–2007

Kvůli zranění vynechal celkem 8 zápasů, z toho 5 na přelomu listopadu a prosince kvůli otřesu mozku. Celkem pak nasbíral 12 bodů (4+8) a 63 TM v 74 zápasech. V playoff přidal v 7 zápasech 1. gól, ale Dallas vypadl s Los Angeles v 1. kole.

Sezona 2007–2008

V této sezoně odehrál všechna utkání základní části a oproti předchozí sezoně zdvojnásobil svou produktivitu na 24 bodů (5+19). Proti San Jose odehrál 14. listopadu 2007 svůj 200. zápas v NHL. V playoff došel Dallas až do finále Západní konference, ale podlehl Detroitu 2:4 na zápasy. Daley vstřelil v 18 zápasech 1 gól a přidal 20 trestných minut.

Sezona 2008–2009

Nasbíral 25 bodů (7+18) a 73 TM v 75 zápasech. Poslední den roku 2008 odehrál proti New Jersey svůj 300. zápas v NHL.

Sezona 2009–2010

Oproti předcházejícím sezonám sbíral mnohem méně trestných minut a nasbíral jich jen 25. K tomu přidal i 22 bodů (6+16) z 77 utkání. V Buffalu odehrál 10. března 2010 svůj 400. zápas v NHL a v Nashvillu 23. března pak zaznamenal svůj 100. bod v NHL.

Sezona 2010–2011

Podruhé v kariéře odehrál všechna utkání základní části a vylepšil svá osobní maxima v gólech (8) a bodech (27). Byl 2. nejproduktivnějším obráncem Stars a rovněž hráčem s 2. nejvyšším celkovým časem na ledě (1843 minut, 22:29 na zápas). Čistou hru z předchozí sezony dokázal rovněž zopakovat, když si připsal jen 34 TM. Ještě v průběhu sezony, 29. prosince 2010, podepsal s Dallasem novou smlouvu na 6 let s platností od sezony 2011-12 s ročním cap hitem 3,3 milionu dolarů.

Sezona 2011–2012

V této sezoně odehrál nejvíce času na ledě ze všech hráčů Stars (1710 minut, 21:38 v průměru na zápas). V 79 zápasech nasbíral 25 bodů (4+21) a opět byl 2. nejproduktivnějším obráncem Stars. Zápas 8. října 2011 na ledě Chicaga pro něj byl 500. zápasem v NHL.

Sezona 2012–2013

Během výluky v NHL nikde nehrál. Ve zkrácené sezoně pak nasbíral 13 bodů (4+9) v 44 zápasech a potřetí v řadě byl 2. nejproduktivnějším obráncem Dallasu. Zblokoval 69 střel, což byl 3. nejlepší výkon v týmu. Svůj 600. zápas v NHL odehrál 12. března 2013 proti Nashvillu.

Sezona 2013–2014

Nebýt zranění kotníku, které jej vyřadilo na 1 měsíc (14 zápasů), patrně by zažil nejproduktivnější sezonu v kariéře. Takhle nasbíral 25 bodů (9+16) v 67 zápasech a opět byl 2. nejproduktivnějším obráncem Stars.

Sezona 2014–2015

Zatím jeho nejproduktivnější sezona, ve které si vytvořil nová osobní maxima v ofenzivních statistikách - gólech (16), asistencích (22) i bodech (38), a to vše v 68 zápasech. Nasbíral by tedy bodů asi více, ale v březnu musel vynechat 11 zápasů kvůli poraněnému kolenu. Byl 2. nejproduktivnějším obráncem týmu a rovněž na 2. místě se umístil v počtu zblokovaných střel (123). Třetí v týmu byl pak v celkem čase stráveném na ledě (1555 minut, 22,52 v průměru na zápas). Nedařilo se mu ovšem v +/- statistice, kde byl s -13 body 2. nejhorším hráčem týmu. Proti St. Louis si připsal 28. října 2014 svůj 200. bod v NHL a 4. listopadu proti Los Angeles odehrál svůj 700. zápas v NHL. V letní přestávce, 10. července 2015, byl vyměněn společně s Ryanem Garbuttem do Chicaga za Patricka Sharpa a nadějného obránce Stephena Johnse. Blackhawks touto transakcí uvolňovali především místo pod platovým stropem.

Reprezentační kariéra

Kanada zatím reprezentoval na velké akci jen jednou a to na Mistrovství světa 2006 v Lotyšsku. V 7 zápasech si připsal 1 asistenci a Kanada nakonec skončila na 4. místě.

Juniorská kariéra

Než nastoupil do juniorské OHL odehrál sezonu v OPJHL. Pak přešel do týmu Sault Ste. Marie a hned jako nováček v sezoně 1999-2000 se stal nejproduktivnějším obráncem a také nováčkem týmu, když nasbíral 46 bodů (16+30) v 54 zápasech. Mezi obránci OHL byl na 9. místě. V playoff přidal dalších 10 bodů (3+7) v 15 zápasech. I ve 2. sezoně byl nejproduktivnějším obráncem Sault Ste. Marie a 2. nejproduktivnějším hráčem týmu s 41 body (14+27) v 54 zápasech. V sezoně 2001-02 odehrál jen 47 utkání, ale nasbíral 48 bodů (9+39) a potřetí v řade byl nejproduktivnějším obráncem týmu a 8. nejproduktivnější obránce celé OHL. Zahrál si také v CHL Top Prospects Game. Ve své poslední sezoně byl kapitánem týmu a nasbíral nejvíce bodů, když si jich připsal 53 (20+33) v 57 zápasech. Opět byl nejproduktivnějším obráncem týmu a 5. nejproduktivnějším obráncem OHL. Svou kariéru kariéru mezi juniory uzavřel s bilancí 188 bodů (59+129) a 348 TM v 216 zápasech.

Charakteristika

(2015) Daley je obránce, který velmi pohyblivý a má velikou výdrž. Je schopen za zápas odehrát hodně minut na ledě. Nastupuje jak v přesilových hrách, tak i v oslabení. Jelikož není největší mívá problémy při soubojích s většími útočníky před brankou. Občas v obranném pásmu udělá chybné rozhodnutí a ztrácí puk.

Zajímavosti

Jeho oblíbeným městem pro výjezd na hřiště soupeřů je Los Angeles. Jeho oblíbeným sportovcem je Shaquille O'Neal a oblíbený tým NBA Miami Heat. V dětství byli jeho sportovními idoly Michael Jordan a Wayne Gretzky.