Patrick Sharp byl vyhlášen 3. hvězdou uplynulého týdne
Útočník Chicaga Blackhawks Patrick Sharp byl vyhlášen 3. hvězdou NHL za uplynulý týden. Jednatřicetiletý hokejista byl minulý týden nejproduktivnějším hráčem NHL, když ve 3 zápasech nasbíral 7 bodů (1+6) a pomohl Blackhawks prodloužit sérii zápasů s bodem na 7 zápasů (6-0-1). První a druhou hvězdou NHL uplynulého týdne byli brankáři – Robin Lehner z Ottawy a Frederik Andersen z Anaheimu, kteří shodně vychytali 3 vítězství ve 3 zápasech a měli úspěšnost 95,8% a průměr 1,33 branky na zápas. ➜ Více
Prezident Obama přivítal Blackhawks ve Washingtonu
Prezident Spojených států amerických Barack Obama v pondělí ocenil vítěze Stanley Cupu na tradiční krátké recepci v Bílém domě. Prezident Obama pochází z Chicaga a během jeho období ve funkci získali Blackhawks i svůj první pohár po 49 letech, když zvítězili v roce 2010. Kapitán Jonathan Toews a CEO John McDonough předali prezidentu Obamovi bílý dres s jeho jménem a číslem 13, při minulé příležitosti obdržel od zástupců Hawks dres červené barvy. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Chicago získalo obránce Byrama
Pristi rok bude jednickou Landon DuPont, obrance, pravak. Uplne na spicce bude asi i utocnik Alexis Joseph. A Cesi tam maji pristi rok Tomka z Varu a Kachlire z Liberce
Vzhledem k tomu, že letošní draft je pasé, bude příští rok nějaký slušný materiál?
Uz ne, ted ho ma Buffalo
V 1. kole ted Chicago nema zadnou volbu, ve 2. kole #34 a #37.
Pristi rok v 1. kole ma Chicago 3 vybery.
Tak už nemáme 4pik?
O Byrama se pry zajimalo i San Jose a ma ted tu volbu #9… A Rielly dal Torontu seznam ctyr tymu ze Zapadni konference, kam by souhlasil s vymenou. Spekuluje se o SJ, Utahu, Anaheimu, ale kdo jen ten čtvrtej… :)
To sice neni, 100% a Lazerus rad jitri emoce, ale hlavne je zajimavy, jak moc z toho jeho hodnoceni smrdi AI. Bud primo anebo proste tim, ze ty jazykovy obraty pronikaji do toho, jak sami mluvime, premyslime a (hlavne) piseme :) Nevim, jestli je to spatne, jen je tezky to…