Dva bývalí hráči Blackhawks míří do Síně slávy AHL
AHL včera oznámila, že v příštím roce uvede do své Síně slávy bývalé hráče Frederica Cassiviho, Bronca Horvatha a Arta Strattona a generálního manažera Jamese C. Hendyho. Horvath, trojnásobný vítěz Calder Cupu s Rochesterem, působil v Chicagu v sezoně 1961–1962, kdy v 68 zápasech nasbíral 46 bodů (17+29). Stratton je šestý nejlepší nahrávač v historii AHL a drží rekord soutěže v počtu asistencí a bodů v jednom utkání (9). Do Chicaga přišel v létě 1965 jako nejužitečnější hráč AHL, dres Blackhawks ale oblékl jen ve dvou duelech. Všichni čtyři jmenovaní budou do Síně slávy AHL uvedení 16. ledna 2015, během víkendu, kdy se hraje v Utice Utkání hvězd. ➜ Více
Chicago čtyřmi góly ve třetí třetině přehrálo Dallas
Útočník Brad Richards odehrál 1000. zápas v kariéře a na výhře proti Stars, svému bývalému klubu, se podílel dvěma přihrávkami. Hawks rychle vedli, když Keithovi připravil gól Kane, jenže Dallas pohotově odpověděl zásahy McKenzieho a Horcoffa. Chicago svého soupeře přestřílelo 47:24 a brankáře Lehtonena zasypalo pokusy hlavně v poslední části, kdy čtyřmi góly rozhodlo o svém vítězství. Ve 45. minutě se z ostrého úhlu přesně trefil Kane a Hawks měli dále převahu. Odražený puk zasunul kolem branky za čáru Toews, Richardsovu přihrávku proměnil na středu neobsazený Versteeg a na konečných 6:2 upravil po nesobecké přihrávce Toewse Saad. Chicago nyní čeká série 6 utkání venku (a celkem 10 z příštích 12) a v sestavě bude chybět nováček Trevor Van Riemsdyk, který brzy odstoupil ze zápasu kvůli zranění levé nohy. ➜ Více
Mark McNeill vyhlášen hráčem týden AHL
Vedení AHL vyhlásilo útočníka Rockfordu IceHogs Marka McNeilla hráčem týdne AHL za týden 3. až 9. listopadu 2014. McNeill v tomto období odehrál 3 zápasy ve kterých nastřílel 6 branek s +4 +/- body a pomohl tak v rozšíření vítězné série IceHogs na 8 zápasů. V posledním utkání proti Grand Rapids vstřelil svůj první profesionální hattrick. Celkem pak letos nasbíral 15 bodů (9+6) ve 13 zápasech, zatím co v uplynulé sezoně nasbíral za 76 zápasů 37 bodů.
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Chicago získalo obránce Byrama
Pristi rok bude jednickou Landon DuPont, obrance, pravak. Uplne na spicce bude asi i utocnik Alexis Joseph. A Cesi tam maji pristi rok Tomka z Varu a Kachlire z Liberce
Vzhledem k tomu, že letošní draft je pasé, bude příští rok nějaký slušný materiál?
Uz ne, ted ho ma Buffalo
V 1. kole ted Chicago nema zadnou volbu, ve 2. kole #34 a #37.
Pristi rok v 1. kole ma Chicago 3 vybery.
Tak už nemáme 4pik?
O Byrama se pry zajimalo i San Jose a ma ted tu volbu #9… A Rielly dal Torontu seznam ctyr tymu ze Zapadni konference, kam by souhlasil s vymenou. Spekuluje se o SJ, Utahu, Anaheimu, ale kdo jen ten čtvrtej… :)
To sice neni, 100% a Lazerus rad jitri emoce, ale hlavne je zajimavy, jak moc z toho jeho hodnoceni smrdi AI. Bud primo anebo proste tim, ze ty jazykovy obraty pronikaji do toho, jak sami mluvime, premyslime a (hlavne) piseme :) Nevim, jestli je to spatne, jen je tezky to…