IceHogs rozdali týmová ocenění
Rockford ukončil v noci na neděli svou letošní sezonu v AHL. V Centrální divizi obsadil s 62 body poslední místo, v celé soutěži nastřílel nejméně branek a skončil jako čtvrtý nejhorší celek. Nejproduktivnějším hráčem IceHogs byl s 35 body (15+20) Spencer Abbott, který však před svou výměnou do San Diega (Anaheim) nastoupil jen do 53 utkání. O bod méně (14+20) zaznamenal Kyle Baun, který byl zároveň vyhlášen hráčem s největším výkonnostním zlepšením oproti minulé sezoně. Nejužitečnějším hráčem Rockfordu byl kapitán Brandon Mashinter (15+15 v 61 zápasech), nejlepším obráncem Erik Gustafsson (5+25, s -27 ale nejhorší v týmu) a nejlepším nováčkem centr Luke Johnson (8+9 v 73 střetnutích). Martin Lundberg získal cenu pro neopěvovaného hrdinu, Chris DeSousa byl obdržel ocenění Heavy Hitter pro klubového rváče (77 trestných minut ve 36 utkáních) a P.C. Labrie, který se v posledním zápasu sezony radoval ze své první letošní branky, byl už dříve vyhlášen Mužem roku v Rockfordu. Tuto cenu si zasloužil díky své kampani proti šikaně na místních školách.
Artemi Panarin byl vyhlášen první hvězdou týdne v NHL
Útočník Artemi Panarin (25) získal ocenění pro 1. hvězdu týdne v NHL. Ve čtyřech zápasech vstřelil celkem pět branek, přidal jednu asistenci a pomohl Blackhawks vybojovat první místo v Západní konferenci. Chicago v uplynulém týdnu porazilo Pittsburgh a Columbus, s Tampou Bay prohrálo v prodloužení a nakonec nestačilo na Boston těsně 2:3, přičemž se Panarin zapsal mezi střelce ve všech utkáních. V letošní sezoně, své druhé v zámoří, nasbíral dohromady 72 bodů (29+43) v 79 střetnutích a je aktuálně 11. nejproduktivnějším hráčem soutěže. Spolu s Panarinem byli za své výkony v minulém týdnu oceněni útočník Marcus Johansson z Washingtonu a brankář Edmontonu Cam Talbot.
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Chicago získalo obránce Byrama
Vzhledem k tomu, že letošní draft je pasé, bude příští rok nějaký slušný materiál?
Uz ne, ted ho ma Buffalo
V 1. kole ted Chicago nema zadnou volbu, ve 2. kole #34 a #37.
Pristi rok v 1. kole ma Chicago 3 vybery.
Tak už nemáme 4pik?
O Byrama se pry zajimalo i San Jose a ma ted tu volbu #9… A Rielly dal Torontu seznam ctyr tymu ze Zapadni konference, kam by souhlasil s vymenou. Spekuluje se o SJ, Utahu, Anaheimu, ale kdo jen ten čtvrtej… :)
To sice neni, 100% a Lazerus rad jitri emoce, ale hlavne je zajimavy, jak moc z toho jeho hodnoceni smrdi AI. Bud primo anebo proste tim, ze ty jazykovy obraty pronikaji do toho, jak sami mluvime, premyslime a (hlavne) piseme :) Nevim, jestli je to spatne, jen je tezky to…
K tomuhle neni moc co dodat:
"Journalist Mark Lazerus:
After years of refueling, years of waiting, and years of patiently developing young players, it was finally time for Blackhawks general manager Kyle Davidson to make his big move.
But this wasn't it.
If we exist in a vacuum, signing Bowen…