Blackhawks uzavřeli smlouvu s útočníkem Brandonem Hagelem
Chicago se v úterý dohodlo na smlouvě s útočníkem Brandonem Hagelem (20), který je aktuálně jedním z nejproduktivnějších hráčů WHL. Hagel dosud za Red Deer, kde hraje čtvrtou sezonou, nastoupil do 15 zápasů, ve kterých vstřelil 12 branek a na 16 přihrál. Původně si jej vybralo v 6. kole draftu 2016 Buffalo, v létě s ním ale kontrakt nepodepsalo a Hagel se tak v rámci NHL stal volným hráčem. S Blackhawks uzavřel standardní nováčkovskou smlouvu na tři roky a sezonu dohraje v juniorské lize, kde by měl patřil k ústředním postavám Rebels.
Blackhawks podepsali smlouvu s MacKenziem Entwistlem
Chicago se v úterý dohodlo na nováčkovském kontraktu s kanadským útočníkem MacKenziem Entwistlem (19). Toho Blackhawks získali při velké výměně Mariána Hossy z Arizony a z přípravného kempu jej poslali zpátky do juniorské soutěže, kde Entwistle vstoupil do své čtvrté sezony za Hamilton. V dresu Bulldogs má po 10 zápasech na kontě stejný počet bodů za šest branek a čtyři asistence. Celkem už v OHL nasbíral 87 bodů (37+49) ve 173 utkáních. O Entwistla se Chicago údajně zajímalo už na loňském draftu, kdy je však na 69. pozici předstihli Coyotes. Vysoký centr či pravé křídlo patří do kádru kanadské juniorské reprezentace, zahrál si na MS18, Hlinkově memoriálu i Memorial Cupu, kterého se loni zúčastnil poté, co pomohl Hamiltonu k titulu v OHL 17 body (10+7) v 21 střetnutích playoff. Za pár týdnů bude Entwistle jediným zástupcem Bulldogs ve dvou zápasech výběru OHL proti ruské juniorské reprezentaci (a v týmu QMJHL se představí obránce Nicolas Beaudin, kterého Hawks draftovali letos v 1. kole). Jeho smlouva s Chicagem je standardní tříletá s platem 925 tisíc dolarů. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…
Tak trenér Švédů je lehce debil a celkového švedi moc nemusí , ty jsou rádi ze po MS konci .
Hodil, ale vedeni tvrdi, ze za par let hrajeme o SC, takze to jiste zvladneme i bez nej ;)
Frondell vcera velka chyba a pak gol....Celkove mu asi trener moc neveri.