Lukas Reichel prodloužil smlouvu o 2 roky
Útočník Lukas Reichel, který brzy oslaví své 22. narozeniny, podepsal s Chicagem novou dvouletou smlouvu. Před letošní sezonou si jistě obě strany představovaly, že příští Reichelův kontrakt bude delší a za více peněz, jenže hokejista, kterého si Blackhawks vybrali jako 17. celkově na draftu 2020, na své výkony z konce předcházející sezony nenavázal. V 65 zápasech nasbíral 16 bodů (5+11), v sestavě střídal různé role a na nějakou dobu se vrátil také na farmu do Rockfordu. Za IceHogs stihl 10 utkání (1+7) a ve čtyřech zápasech série s Grand Rapids zaznamenal stejný počet bodů (2+2). Nad mladým německým útočníkem klub rozhodně neláme hůl a dvouletá smlouva s platem 1,2 milionu dává Reichelovi alespoň trochu stability a jistoty, že může na letošní sezonu zapomenout a zkusit navázat na slibné výkony z předešlého ročníku, kdy si ve 23 zápasech v NHL připsal 15 bodů (7+8) a vedle své rychlosti ukázal také šikovnost. Letos se mu nedařilo, chyběla trocha štěstí, v žádné úloze se úplně nedokázal najít a jeho sebevědomý projev na ledě tím utrpěl. Svůj talent a dovednosti ale Reichel neztratil a doufejme, že se přes léto dobře připraví na novou sezonu. Ta letošní mu nicméně ještě nekončí, přestože Rockford skončil v playoff AHL brzy. Nová smlouva s Chicagem Reichelovi usnadnila cestu na MS v Praze a Ostravě a ve středeční nominaci německé reprezentace jeho jméno nechybí. Na šampionátu tak bude šestým zástupcem Blackhawks.
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…