Blackhawks povolali útočníky Jeremyho Morina a Brada Millse
Chicago v pátek podepsalo roční smlouvu s 30letým útočníkem Bradem Millsem a povolalo ho do hlavního týmu. Spolu s ním jde k Blackhawks další útočník Jeremy Morin. Hawks mají aktuálně na soupisce 12 útočníků a 7 obranců, není tedy jasné, zdali má některý z nich nějaké zdravotní potíže. Nejbližší utkání je na programu v noci na neděli, Chicago přivítá Wild a o dva dny později zamíří do Minnesoty k odvetě. ➜ Více
Rockford otočil zápas s Grand Rapids, Svedberg pod smlouvou
Rockford dvakrát dotáhl dvougólovou ztrátu a nakonec se radoval z vítězství 5:4 po nájezdech. V 58. minutě vstřelil kontaktní gól Brad Winchester, o minutu později se pak trefil poprvé mezi profesionály Phillip Danault. V nájezdech byli Hogs úspěšnější a Petra Mrázka v brance Griffins překonali hned 3x. Jako poslední proměnil urostlý obránce Viktor Svedberg, který včera podepsal s Chicagem dvouletou smlouvu. ➜ Více
Michael Frolík převzal prsten za vítězství ve Stanley Cupu
Útočník Winnipegu Michael Frolík převzal v úterý od vicepresidenta pro hokejové záležitosti Ala MacIsaaca prsten za vítězství ve Stanley Cupu. Jediným z hráčů vítězného týmu, který doposud svůj prsten nemá, je třetí brankář Henrik Karlsson, nyní hokejista Skellefteå. V článku se podrobněji podíváme, jak se hráčům, kteří v létě z Chicaga odešli, daří v jejich nových týmech. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…
Tak trenér Švédů je lehce debil a celkového švedi moc nemusí , ty jsou rádi ze po MS konci .
Hodil, ale vedeni tvrdi, ze za par let hrajeme o SC, takze to jiste zvladneme i bez nej ;)
Frondell vcera velka chyba a pak gol....Celkove mu asi trener moc neveri.