Do Chicaga jdou Bertuzzi, Teräväinen, Martinez, Brossoit aj.
V pondělí v 18.00 středoevropského času se otevřel trh s volnými hráči a Blackhawks hned podle neoficiálních informací přivedli pětici zkušených hráčů. Na smlouvách se dohodli s útočníky Tylerem Bertuzzim (4 roky s platem 5,5 milionu), Teuvem Teräväinenem (3 roky s platem 5,4 milionu) a Craig Smithem (1 rok s platem 1 milion), obráncem Alecem Martinezem (1 rok s platem 4 miliony) a brankářem Laurentem Brossoitem (2 roky s platem 3,3 milionu).
Útočník Sam Lafferty sice s Chicagem o nové smlouvě krátce vyjednával, do dresu Blackhawks se však znovu neoblékne a dvouletou smlouvu podepsal v Buffalu. V Chicagu mimo to pokračuje křídelník Joey Anderson (26), který s klubem podepsal nový dvouletý kontrakt. Vydělá si ročně 800 tisíc dolarů, tedy stejně jako dosud a proto nedostal kvalifikační nabídku s povinným navýšením platu. Mohl pak sice mluvit také s ostatními týmy, nakonec se ale přesto brzy dohodl s Hawks, za které v minulé sezoně odehrál 55 utkání (5+12) a v limitované roli si nevedl zle. Doplněno: Blackhawks se dohodli na roční smlouvě také s dalším veteránem, který třikrát získal Stanleyho pohár, když roční smlouvu podepsali s útočníkem Patem Maroonem (s platem 1,3 milionu). A ještě jednoho hokejistu Chicago přivedlo během prvního dne otevřeného trhu s volnými hráči: roční smlouvu podepsal zkušený obránce TJ Brodie (3,75 milionu dolarů). ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…