Pokka s Gustafssonem a dalších sedm míří do Rockfordu
Chicago udělalo v pondělí další sadu změn na soupisce, kterou zúžilo celkem o devět hokejistů. V hlavním týmu již nepokračují letní posily ze Švédska Martin Lundberg s Larsem Johanssonem, na farmu se vracejí Tanner Kero, Ville Pokka, Robin Norell i Erik Gustafsson. Poslední jmenovaný odehrál loni za Blackhawks 41 utkání (0+14), v playoff přidal dalších 5 zápasů (0+1) a sezonu si spolu s Lundbergem prodloužil na světovém šampionátu. Na debut v NHL si bude muset počkat také útočník Luke Johnson, který v létě podepsal s klubem smlouvu po odchodu z University of North Dakota. Kontrakt si nevybojovali ani útočníci Jake Dowell a Chris DeSouza. Doplněno: Pětice dalších hokejistů byla zapsána na seznam volných hráčů a pokud si je nikdo nevybere, odeberou se také do Rockfordu. Tento osud stihl obránce Viktora Svedberga s Cameronem Schillingem a útočníky Spencera Abbotta, Sama Carricka a P.-C. Labrieho. Na soupisce Blackhawks momentálně figuruje 28 hráčů, včetně Fortina, Forslinga nebo brankáře Nalimova.
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…