Duncan Keith odchází do Edmontonu
V pondělí se potvrdila očekává výměna obránce Duncana Keitha do Edmontonu a Chicago tak opouští další významná osobnost nedávného úspěšného období. Keith se s Chicagem loučí po 16 sezonách, během kterých se třikrát podílel na výhře Stanleyho poháru, v letech 2010 a 2014 získal Norrisovu trofej pro nejlepšího obránce NHL a dvakrát si přivezl zlatou medaili z olympiády. O výměnu požádal Keith sám z rodinných důvodů a Blackhawks se podařilo s Oilers najít společnou řeč ještě před draftem Seattlu. Chicago získalo obránce Caleba Jonese a volbu ve 3. kole draftu, zatímco do Edmontonu jde Keith s celou svou smlouvou (dva roky, během kterých se do stropu započítává cca 5,5 milionu) a útočník Tim Söderlund z farmy v Rockfordu. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…