IceHogs rozdali týmová ocenění
Rockford ukončil v noci na neděli svou letošní sezonu v AHL. V Centrální divizi obsadil s 62 body poslední místo, v celé soutěži nastřílel nejméně branek a skončil jako čtvrtý nejhorší celek. Nejproduktivnějším hráčem IceHogs byl s 35 body (15+20) Spencer Abbott, který však před svou výměnou do San Diega (Anaheim) nastoupil jen do 53 utkání. O bod méně (14+20) zaznamenal Kyle Baun, který byl zároveň vyhlášen hráčem s největším výkonnostním zlepšením oproti minulé sezoně. Nejužitečnějším hráčem Rockfordu byl kapitán Brandon Mashinter (15+15 v 61 zápasech), nejlepším obráncem Erik Gustafsson (5+25, s -27 ale nejhorší v týmu) a nejlepším nováčkem centr Luke Johnson (8+9 v 73 střetnutích). Martin Lundberg získal cenu pro neopěvovaného hrdinu, Chris DeSousa byl obdržel ocenění Heavy Hitter pro klubového rváče (77 trestných minut ve 36 utkáních) a P.C. Labrie, který se v posledním zápasu sezony radoval ze své první letošní branky, byl už dříve vyhlášen Mužem roku v Rockfordu. Tuto cenu si zasloužil díky své kampani proti šikaně na místních školách.
Radovan Bondra podepsal s IceHogs a má za sebou debut v AHL
Útočník Radovan Bondra (20), kterého si Blackhawks vybrali v 5. kole draftu 2015, uzavřel zkušební kontrakt s Rockfordem a sezonu tak dohraje v AHL. V sobotu se urostlý slovenský hokejista hned představil v duelu s Milwaukee a byl u výhry IceHogs 4:2. V letošní sezoně oblékal Bondra dres Vancouveru a Prince George ve WHL a dohromady odehrál 62 utkání, ve kterých nastřílel 32 branek a přidal 31 asistencí. Na přelomu roku se potřetí zúčastnil juniorského šampionátu, ze kterého si v roce 2015 přivezl bronzovou medaili.
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…
Tak trenér Švédů je lehce debil a celkového švedi moc nemusí , ty jsou rádi ze po MS konci .
Hodil, ale vedeni tvrdi, ze za par let hrajeme o SC, takze to jiste zvladneme i bez nej ;)
Frondell vcera velka chyba a pak gol....Celkove mu asi trener moc neveri.
Stenberg by se hodil no :-)
myslim, ze po vcerejsku bude Frondell na soupisku pripsan :)