(2009) Od roku 2006 hraje za Totino-Grace ve minnesotské středoškolské lize. Výrazně se prosadil už ve své druhé sezoně (52 bodů ve 25 utkáních), hlavním tahounem týmu se ale jako kapitán stal o rok později, přestože nasbíral jen o bod více (31+22 ve 25 zápasech). V obou případech byl nejproduktivnějším hráčem mužstva. Třikrát byl zvolen do All-Stars týmu konference severních předměstí a po své poslední sezoně na Totino-Grace mu jen těsně unikla nominace do celostátního All-Stars výběru. Pro draft 2009 byl hodnocen jako jeden z nejlepších hráčů na střední škole v Minnesotě a od podzimu nastoupí na Universitu of Minnesota-Duluth, kde bude hrát mj. společně s Dylanem Olsenem.
Charakteristika
(2009) DeLisle je velice dobrý bruslař a šikovný hráč. Svou postavu umí dobře využít při napadání i v obranné činnosti. Má přehled, umí akce vytvářet i zakončovat. Směrem dopředu je nadaný, jeho největší předností je kreativita, v defenzívě však zatím tolik pracovat nemusel. Je ceněn pro svou pracovitost a vůdčí schopnosti.
Zajímavosti
(2009) Poprvé stál na bruslích, když mu byl rok a půl. Je z hokejové rodiny, bratr, otec i strýcové hráli středoškolskou soutěž, strýc Joe DeLisle býval před lety kapitán univerzitního mužstva na Minnesota-Duluth. Od mala pravidelně hrával s o rok staršími hráči. Je všestranně nadaným sportovcem, v Minnesotě patřil k nejlepším středoškolským hráčům baseballu a působil jako brankář v místním fotbalovém mužstvu.
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…