Harrison je spolehlivý obránce se slušnou střelou, který nedělá mnoho chyb, chybí mu ale rychlost a obecně pohyb. Podle dostupných informací se jedná o dobrého hokejistu do kabiny a na farmě v Rockfordu by tak měl mít na sestavu plnou mladíků dobrý vliv.
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Chicago získalo obránce Byrama
Tak Burakovsky do Ottawy za 6 kolo
Lardis, Moore, mozna Vanacker. Dokazu si predstavit, za za velkou hvezdu by Hawks pustili i Nazara nebo Rinzela, ale je to tezke. Pristi rok maji Hawks volby v 1. kole od Floridy a Edmontonu, to bude zase nekde od 20. mista niz. Ty nejvetsi nadeje samozrejme Hawks nepusti, ty slabsi…
Moore a Lardis klidne, ale Kantserov a Frondell jsou ted taky nedotknutelni a hodne se od nich ceka. Treba jeden z nich vyleti.
Máme tři volby v prvním kole příští rok. Všechny asi nepotřebujeme. K tomu třeba Moore/Katsenov?
Nemame moc co nabidnout a hrac s ambicema se k nam ted nepohrne.
Jak pise Mirek, byl by skvelej, ale cena by byla extremni, nemame moc co nabidnout. Bedard, Nazar, Byram a asi i Knight jsou nedotknutelni a zbytek nejspis nema patricnou leverage.
Pochybuju, ze by Jim Nill skocil po tech draftech co nam zbyly, na druhou stranu to nevypada, ze by ho…