Chicago ztratilo třikrát náskok, do finále postupují Kings
Blackhawks celkem třikrát v utkání získali náskok, hosté ale dokázali pokaždé vyrovnat a v 6. minutě prodloužení rozhodl obránce Alec Martinez, jehož rána se odrazila od Nicka Leddyho přes bezmocného Crawforda. Chicago vedlo už v 9. minutě 2:0 po gólech Saada a Toewse, ještě do přestávky ale během 63 vteřin vstřelili Kings dva góly a domácím stihl vrátit náskok Patrick Sharp, když Quicka zaskočil lehkou střelou, která se nepříjemně odrazila od ledu. V první třetině měli více ze hry hosté, ve druhé se ale často hrálo na jednu branku. V 31. srovnal z dorážky Toffoli a Kings pak hráli několik oslabení. Zvládli i minutu ve třech, nakonec ale inkasovali po ráně Sharpa. Ve třetí části tempo trochu opadlo, slušné šance Hawks nevyužili Bickell se Smithem a na druhé straně se prosadil z dorážky Gáborík. Kings vyhráli potřetí za sebou 7. zápas na ledě soupeře a ve středu zahájí doma finále proti Rangers. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…