Williams a Byfuglien oceněni
Dva hráči z organizace Blackhawks byli oceněni za své výkony v uplynulém týdnu. Útočník Chicaga Blackhawks Jason Williams byl vyhlášen 3. hvězdou týdne v NHL a obránce Rockfordu Ice Hogs Dustin Byfuglien byl vyhlášen hráčem týdne v AHL. ➜ Více
St. Pierre se vrátil do zámoří
Na konci uplynulé sezony byl nejproduktivnějším hráčem Norfolku Admirals a v celé AHL se dělil o 2. místo, když nasbíral 99 bodů. Byl vybrán do 1. AHL All-Star týmu a 13 utkání odehrál i za Chicago. Přesto se Martin St. Pierre rozhodl odejít z organizace Blackhawks a zkusit štěstí v Evropě. ➜ Více
Peter Wirtz odstoupil, šéfem klubu bude jeho bratr Rocky
Peter Wirtz dnes odstoupil z pozice vicepresidenta Blackhawks. Prezidentem klubu se zároveň stal jeho bratr Rocky, nejstarší syn Billa Wirtze. Poněkud překvapivě se tak vyřešila otázka změny v nejvyšším vedení Hawks. ➜ Více
Otázky fanoušků na Mika Havilanda 2. část
Na oficiálních stránkách Blackhawks se fanoušci mohli ptát hlavního trenéra Rockfordu Mikea Havilanda. Přinášíme vám druhou část jeho odpovědí. ➜ Více
Rozloučení s Billem Wirtzem
Podle zámořských médií se pohřbu majitele Blackhawks Billa Wirtze zúčastnilo několik stovek lidí lidí včetně řady známých osobností sportovního prostředí nejen v Chicagu. // Kdo zastoupí Billa Wirtze ve vedení klubu? ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…