Krüger, Leddy, Shaw a další budou hrát za Rockford

V AHL bude letos, stejně jako při výluce před 7 lety, nastupovat řada nadějných hráčů, kteří by jinak měli místo na soupisce týmů v NHL. Chicago poslalo na farmu do Rockfordu mimo jiné Marcuse Krügera, Nicka Leddyho a Andrewa Shawa. Více v překladu článku Adama Jahnse z deníku Chicago Sun-Times.

Blackhawks podepsali roční smlouvu s obráncem Rozsívalem

Ačkoliv se výluka v NHL nezadržitelně blíží a pokud se nastane zázrak, tak za 4 dny opravdu nastane, Blackhawks přidali zkušeného obránce do již tak naplněné defenzivy. Na roční spolupráci se dohodli s Čechem Michalem Rozsívalem, kterému bylo minulé pondělí 34 let, a podle zatím nepotvrzených informací by měl mít plat 2 miliony dolarů. Blackhawks tak nyní mají včetně Rozsívala 8 obránců, kteří loni pravidelně nastupovali v NHL a některý z nich tak zřejmě bude do začátku sezony vyměněn. Doplněno.

Možnost výluky nutí hráče pokukovat po zahraničí

Výluka v NHL se zdá být čím dál tím reálnější, a tak hráči začínají řešit, v jakých dresech by mohli nepopulární období bez aktivní nejlepší hokejové ligy na světě přečkat. Stejné starosti mají samozřejmě i hokejisté Chicaga.