Blackhawks získali Campoliho z Ottawy
Podle TSN se GM Stan Bowman dohodl s Ottawou na příchodu obránce Chrise Campoliho. Šestadvacetiletý hráč letos nasbíral 14 bodů (3+11) a 34 trestných minut v 58 utkáních. Bývalému hráči NY Islanders končí v létě smlouva a stane se chráněným volným hráčem. V Chicagu by zřejmě mohl vytvořit třetí obrannou dvojici s Nickem Leddym. Blackhawks za Campoliho poslali Senators volbu ve 2. kole 2011 a útočníka Ryana Potulnyho. Pokud se Hawks dohodnou s Campolim na nové smlouvě, obdrží navíc ottawský výběr v 7. kole draftu. ➜ Více
Seabrook v Chicagu zůstane dalších 5 let
Blackhawks oficiálně oznámili, že se dohodli na nové smlouvě s obráncem Brentem Seabrookem. Nová smlouva udrží pětadvacetiletého beka v kádru Blackhawks dalších 5 let (do konce sezony 2016), za což jako proti hodnotou obdrží 29 milionů dolarů. Do platového stropu se tak Seabrook bude každý rok projevovat částkou 5,8 milionu dolarů. ➜ Více
Hawks získali z Floridy Michaela Frolíka, k Panterům odchází
Blackhawks dnes uskutečnili výměnu s Floridou, při které změnilo dres hned 5 hráčů. Do Chicaga přichází česká dvojice, útočník Michael Frolík a brankář Alexander Salák, Panteři náhradou získali Jacka Skilleho, Hugha Jessimana a Davida Pacana. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…