Výhled k uzávěrce přestupů
Před středeční uzávěrkou přestupů by Chicago nemělo patřit mezi nejaktivnější týmy. GM Dale Tallon by rád posílil mužstvo o spíše defenzivně laděného centra. Pokud bude vhodná příležitost, mohl by přijít také nějaký důrazný křídelník nebo důsledný obránce. ➜ Více
Blackhawks zahájí sezonu 2009–10 ve Finsku
Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že Chicago Blackhawks zahájí sezonu v Evropě. Bohužel místem, kde se předvedou, nebude Praha, jak říkaly úvodní spekulace, nýbrž Helskinki ve Finsku. Blackhawks se tam utkají ve 2 zápasech se svým dnešním soupeřem – Floridou Panthers. ➜ Více
Byfuglien a Wisniewski nejsou nadšení, že se opět nedostali
Redaktor Daily Heraldu Tim Sassone hovořil s útočníkem Dustinem Byfuglienem a obráncem Jamesem Wisniewskim, kteří se podruhé v řadě nedostali do utkání. Byfuglien je letos zatím velkým zklamáním, příliš se mu nedaří a snad si stále ještě zvyká na přesun na křídlo. Wisniewski začal po návratu po zranění velice dobře, v posledních utkáních byly ale jeho výkony slabší. Překlad článku si můžete přečíst dále. ➜ Více
Havlát se letos hrou baví a začíná jednat o prodloužení smlo
„Cítím se daleko lépe a věřím si,“ řekl po úterním tréninku v Bensenville Martin Havlát Lenu Ziehmovi z Chicago Sun-Times. Ten ve svém dnešním článku zároveň cituje slova Havlátova agenta Allana Walshe, který řekl deníku Toronto Sun, že jak hráč, tak klub zřejmě mají zájem na prodloužení smlouvy. ➜ Více
Bližší pohled na Krise Versteega
Známý novinář Larry Wigge psal v jednom ze svých sloupků na NHL.com v souvislosti s All-Stars Game také o úspěšném nováčkovi Krisi Versteegovi. Ten byl sice nominován k utkání YoungStars, do hry ho však nepustil zlomený prst. Zde si můžete nyní přeložený článek přečíst. ➜ Více
Jak se daří nadějím v NCAA
Blackhawks mají na univerzitě 6 hráčů, včetně talentovaných Billyho Sweatta a Simona Danise-Pepina. V překladu článku Hockey's Future z poloviny ledna se dozvíme, jak se jim zatím v letošní sezoně daří. Aktualizováno. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…