Hawks přestříleli Flyers 6:5 a vedou ve finále 1:0
V prvním finálovém utkání padali brzo branky, celkem jich fanoušci viděli 11, žádné mužstvo ale neodskočilo na více jak jednogólový rozdíl. Oba brankáři se příliš nevyznamenali, celkově ale měli útočníci v osobních soubojích často navrch. Jak Flyers, tak Hawks se mohli spolehnout na příspěvek druhých útoků, gólově se navíc prosadili hráči od kterých se to příliš nečeká. Vítězný gól vstřelil ve třetí části Tomáš Kopecký a Hawks už pak výhru nepustili. ➜ Více
3. kolo playoff: Uvidíme přestřelky na divokém západě?
V neděli v 9 hodin večer středoevropského času bude zahájeno první utkání finále Západní konference. Blackhawks se v něm utkají se San José a střetnou se tak dva nejlepší týmy po základní části na Západě. ➜ Více
2. kolo playoff: Deja vu?
Po roce se v semifinále Západní konference opět utkají týmy Chicaga a Vancouveru. Většina obou celků si loňské souboje jistě ještě dobře vybaví. Loni Blackhawks dokázali zvítězit 4:2 na zápasy a to i přes to, že výhodu domácího prostředí měli Canucks. Letos začínají sérii doma Blackhawks. Narozdíl od loňska jsou Blackhawks podle sázkových kanceláří favority.
➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…